Szkoły wyższe

SZKOŁY WYŻSZE

Kampanie rekrutacyjne
Szkoły wyższe bardzo chętnie korzystają z naszych rozwiązań digitalowych. Pomagamy im w procesach rekrutacyjnych, realizując kampanie adresowane do wybranych grup celowych.
Dla Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku realizowaliśmy kampanię Google Ads. Reklamy kierowaliśmy do odbiorców szukających informacji o studiach w Gdańsku, na kierunkach informatyka i grafika.
Dla Uczelni Nauk Społecznych przygotowaliśmy kampanię na rich media, która docierała do potencjalnych studentów.
Politechnika Gdańska poprosiła nas o przygotowanie kampanii YouTube Ads. Reklamy kierowaliśmy do odbiorców zainteresowanych studiami, odwiedzających strony internetowe uczelni, szukających informacji o uczelniach i kierunkach studiów. Efekt? Uzyskana liczba obejrzeń była o ok. 74% wyższa od prognozowanej.
  • Uczelnie: PJATK, Uczelnia Nauk Społecznych, Politechnika Gdańska
  • Cel: Pozyskanie nowych kandydatów na studia
  • Zastosowane produkty: YouTube Ads, Spotify, Google Ads, rich media
  • Kreacja: Cityboard Digital oraz podmioty zewnętrzne
  • Wykonanie: Cityboard Digital
Cityboard Digital

AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.