• Kampania Jacob’s Creek
  • Kampania Jacob’s Creek

Kampania Jacob’s Creek


W maju marka Jacob’s Creek realizuje na naszych nośnikach kampanię reklamową z wykorzystaniem niestandardowych elementów 2D.

Jacob’s Creek reklamuje na nośnikach reklamy zewnętrznej swoją imprezę, czyli wielki piknik australijski. Impreza odbędzie się 10 czerwca 2017 roku, w Muzeum Plakatu w Wilanowie. Elementem wokół którego skupia się komunikacja są akcenty australijskie. Na nośnikach można zobaczyć niestandardowe elementy 2D. Są to wizerunki kangurów czy misiów koala, które wspinają się po nośniku, wyglądają z platformy, czy też zwisają z górnych krawędzi ekranów.

 

reklama zewnętrzna, ooh, outdoor, niestandardy, 3d, kampania, supercityboard

Marka Jacob’s Creek po raz pierwszy reklamuje się na outdoorze i po raz pierwszy organizuje event. Brand należy do firmy Pernod Ricard Polska, która jest też właścicielem marki Campo Viejo, która w kwietniu 2017 reklamowała się m.in. na nośnikach Cityboard Media.

Kampania zaplanowana jest na cały maj i realizowana jest w Warszawie. Plakaty pojawiły się na 23 nośnikach cityboard (18 m kw2) i 2 nośnikach supercityboard (48 m kw2). Elementy niestandardowe 2D znajdują się na 13 ekranach cityboard oraz 2 ekranach supercityboard.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl