nagroda, wyróżnienie, medal europejski, ekoplakat
nagroda, wyróżnienie, medal europejski, ekoplakat

Medal Europejski dla ekoplakatu


Cityboard Media otrzymał Medal Europejski za ekoplakat. Firma to wyróżnienie otrzymała już po raz drugi. Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

nagroda, wyróżnienie, medal europejski, ekoplakat, michał stan

nagroda, wyróżnienie, medal europejski, ekoplakat, michał stan

Ekoplakat, to wysokiej jakości podłoże drukarskie zapewniające doskonałą ekspozycję reklam. Niezależnie od warunków atmosferycznych wygląd plakatów drukowanych na ekoplakacie jest taki sam przez cały czas trwania kampanii. Dodatkowo, ekoplakat jest materiałem proekologicznym. Do jego montażu nie potrzebne są woda i klej. Jest materiałem w 100% przetwarzalnym; ze zużytych ekoplakatów wytwarza się regranulat, który może zostać ponownie wykorzystany.

Wszystkie nagrody i wyróżnienia bardzo nas cieszą, ponieważ pokazują, że idziemy w dobrym kierunku. Moja satysfakcja jest tym większa, że nagrodzony został ekoplakat, czyli produkt ekologiczny, który na rynku oferujemy tylko my.

Mówi Michał Stan, Prezes Cityboard Media, który odbierał nagrodę.

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 7 czerwca Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl