nagroda, wyróżnienie, medal europejski, ekoplakat
nagroda, wyróżnienie, medal europejski, ekoplakat

Medal Europejski dla ekoplakatu


Cityboard Media otrzymał Medal Europejski za ekoplakat. Firma to wyróżnienie otrzymała już po raz drugi. Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

nagroda, wyróżnienie, medal europejski, ekoplakat, michał stan

nagroda, wyróżnienie, medal europejski, ekoplakat, michał stan

Ekoplakat, to wysokiej jakości podłoże drukarskie zapewniające doskonałą ekspozycję reklam. Niezależnie od warunków atmosferycznych wygląd plakatów drukowanych na ekoplakacie jest taki sam przez cały czas trwania kampanii. Dodatkowo, ekoplakat jest materiałem proekologicznym. Do jego montażu nie potrzebne są woda i klej. Jest materiałem w 100% przetwarzalnym; ze zużytych ekoplakatów wytwarza się regranulat, który może zostać ponownie wykorzystany.

Wszystkie nagrody i wyróżnienia bardzo nas cieszą, ponieważ pokazują, że idziemy w dobrym kierunku. Moja satysfakcja jest tym większa, że nagrodzony został ekoplakat, czyli produkt ekologiczny, który na rynku oferujemy tylko my.

Mówi Michał Stan, Prezes Cityboard Media, który odbierał nagrodę.

Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbyła się 7 czerwca Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.