reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh
reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh

W Trójce i WawaLove.pl o kampanii Cityboard Media


Od pierwszego lutego, na jednym z naszych nośników na warszawskim Ursynowie, pojawił się niecodzienny plakat. Tajemniczy "M" wyznaje miłość Magdzie. Kampania od razu zwróciła uwagę przechodniów i mediów. O wydarzeniu napisał portal Wawalove.pl. Przeczytaj materiał o tajemniczym "M", który wyznaje miłość na cityboardzie.

Klient, który się do nas zgłosił, pragnie pozostać anonimowy, a tę akurat lokalizację wybrał, ponieważ jego sympatia przejeżdża obok nośnika każdego dnia, gdy jedzie i wraca z pracy - mówi Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu ds. Sprzedaży.

 

reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh

 

Materiał poświęcony tej kampanii przygotowała również radiowa Trójka. W czwartek, 02 lutego, w porannym paśmie stacja wyemitowała materiał, który przygotowała Ewa Dudzińska.

Posłuchaj w Trójce o walentynkowej akcji na cityboardzie.

 

Cieszymy się, że nasze ekrany mogą być tak niecodziennym sposobem na wyrażanie uczuć. Raduje nas również, że tym ciekawym pomysłem zainteresowały się media - mówi Marcin Wojda. - To nie pierwsza tego typu akcja na tablicach reklamowych Cityboard Media. W październiku 2015 roku w Gdańsku, jeden z naszych klientów prosił swoją ukochaną o wybaczenie. Kilka lat wcześniej, w Krakowie inny z naszych klientów oświadczył się za pomocą naszego ekranu. Takie akcje pokazują, że outdoor sprawdza się w wielu sytuacjach - kończy Wojda.

 

Cały artykuł o tajemniczym M dostępny tutaj: "Madziu, kocham Cię!". Tajemniczy M. wyznaje miłość na billboardzie


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl