reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh
reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh

W Trójce i WawaLove.pl o kampanii Cityboard Media


Od pierwszego lutego, na jednym z naszych nośników na warszawskim Ursynowie, pojawił się niecodzienny plakat. Tajemniczy "M" wyznaje miłość Magdzie. Kampania od razu zwróciła uwagę przechodniów i mediów. O wydarzeniu napisał portal Wawalove.pl. Przeczytaj materiał o tajemniczym "M", który wyznaje miłość na cityboardzie.

Klient, który się do nas zgłosił, pragnie pozostać anonimowy, a tę akurat lokalizację wybrał, ponieważ jego sympatia przejeżdża obok nośnika każdego dnia, gdy jedzie i wraca z pracy - mówi Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu ds. Sprzedaży.

 

reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh

 

Materiał poświęcony tej kampanii przygotowała również radiowa Trójka. W czwartek, 02 lutego, w porannym paśmie stacja wyemitowała materiał, który przygotowała Ewa Dudzińska.

Posłuchaj w Trójce o walentynkowej akcji na cityboardzie.

 

Cieszymy się, że nasze ekrany mogą być tak niecodziennym sposobem na wyrażanie uczuć. Raduje nas również, że tym ciekawym pomysłem zainteresowały się media - mówi Marcin Wojda. - To nie pierwsza tego typu akcja na tablicach reklamowych Cityboard Media. W październiku 2015 roku w Gdańsku, jeden z naszych klientów prosił swoją ukochaną o wybaczenie. Kilka lat wcześniej, w Krakowie inny z naszych klientów oświadczył się za pomocą naszego ekranu. Takie akcje pokazują, że outdoor sprawdza się w wielu sytuacjach - kończy Wojda.

 

Cały artykuł o tajemniczym M dostępny tutaj: "Madziu, kocham Cię!". Tajemniczy M. wyznaje miłość na billboardzie


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.