reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh
reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh

W Trójce i WawaLove.pl o kampanii Cityboard Media


Od pierwszego lutego, na jednym z naszych nośników na warszawskim Ursynowie, pojawił się niecodzienny plakat. Tajemniczy "M" wyznaje miłość Magdzie. Kampania od razu zwróciła uwagę przechodniów i mediów. O wydarzeniu napisał portal Wawalove.pl. Przeczytaj materiał o tajemniczym "M", który wyznaje miłość na cityboardzie.

Klient, który się do nas zgłosił, pragnie pozostać anonimowy, a tę akurat lokalizację wybrał, ponieważ jego sympatia przejeżdża obok nośnika każdego dnia, gdy jedzie i wraca z pracy - mówi Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu ds. Sprzedaży.

 

reklama zewnętrzna, niestandardy, kampania, outdoor, ooh

 

Materiał poświęcony tej kampanii przygotowała również radiowa Trójka. W czwartek, 02 lutego, w porannym paśmie stacja wyemitowała materiał, który przygotowała Ewa Dudzińska.

Posłuchaj w Trójce o walentynkowej akcji na cityboardzie.

 

Cieszymy się, że nasze ekrany mogą być tak niecodziennym sposobem na wyrażanie uczuć. Raduje nas również, że tym ciekawym pomysłem zainteresowały się media - mówi Marcin Wojda. - To nie pierwsza tego typu akcja na tablicach reklamowych Cityboard Media. W październiku 2015 roku w Gdańsku, jeden z naszych klientów prosił swoją ukochaną o wybaczenie. Kilka lat wcześniej, w Krakowie inny z naszych klientów oświadczył się za pomocą naszego ekranu. Takie akcje pokazują, że outdoor sprawdza się w wielu sytuacjach - kończy Wojda.

 

Cały artykuł o tajemniczym M dostępny tutaj: "Madziu, kocham Cię!". Tajemniczy M. wyznaje miłość na billboardzie


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl