reklama zewnętrzna, csr, ooh, outdoor, warszawa
reklama zewnętrzna, csr, ooh, outdoor, warszawa

Iwo potrzebuje pomocy - przekaż 1% podatku


D wuletni Iwo ma zdiagnozowane porażenie dziecięce i pilnie potrzebuje operacji. Od połowy lutego na dziesięciu ekranach w Warszawie, ruszyła kampania promująca akcję pomocy dla chłopca.

Gdy tylko Iwo się urodził, jego ojciec miał plan. – Piłka to całe moje życie. O niczym tak nie marzyłem, jak o dniu, kiedy razem z synkiem pójdziemy na stadion, będziemy cieszyć się z goli i smucić razem z przegranych. Niestety nic z tego, bo rzeczywistość okazała się brutalna – mówi Zbyszek Maciołek, ojciec Iwa. Gdy rodzice zorientowali się, że dziecko nie rozwija się tak, jak rówieśnicy, poddali Iwo badaniom. – Dopiero gdy synek miał 14 miesięcy i zaczął chodzić, lekarze potwierdzili nasze obawy i zaczęła się wędrówka od lekarza do lekarza, od badania do badania, od szpitala do szpitala, aż w końcu po rezonansie mózgu, we wrześniu 2016, już nikt nie miał wątpliwości – opowiada Maciołek. Okazało się, że chłopiec ma Mózgowe Porażenie Dziecięce. – Przed nami wiele lat pracy, ponieważ Iwo ma problemy z utrzymaniem napięcia mięśniowego. Spastyka pojawia się momentalnie, kiedy Iwo przestaje się ruszać, rozciągać, ćwiczyć – mówi ojciec. Ćwiczenia i rehabilitacja, to jednak nie wszystko. Szansą dla chłopca może być operacja zwaną selektywną rizotomią grzbietową. W Stanach Zjednoczonych jest lekarz, który może ją przeprowadzić. Jak zwykle w takich sytuacjach, przeszkodą są pieniądze. Potrzebne jest ponad 260 000 złotych. Pomóc może każdy i to w bardzo prosty sposób. Są dwie drogi:

  • wpłacając dowolną kwotę, poprzez stronę Siepomaga.pl
  • przekazując 1% podatku przy rocznym rozliczeniu PIT, numer KRS 0000037904

 

W akcję pomocy Iwo włączył się Cityboard Media.

Postanowiliśmy zrealizować na naszych tablicach reklamowych w Warszawie kampanię promującą akcję pomocy dla chłopca. Nasi graficy zaprojektowali plakaty, z własnych środków je wydrukowaliśmy, a serwisy zajmujące się instalacją zadeklarowały, że zawieszą je dla Iwa za darmo. Ponad to w naszych serwisach internetowych Cityboard.pl i Kupecolight.pl zamieściliśmy banery odsyłające do strony Iwo w portalu Siepomaga.pl. Liczymy, że w ten sposób uda zgromadzić się potrzebne środki – mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media.

Kampania na tablicach reklamowych potrawa do końca kwietnia i będzie realizowana przy użyciu ekoplakatu.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl