Cityboard Media, Medal Europejski, Ecolight
Cityboard Media, Medal Europejski, Ecolight

Ecolight z Medalem Europejskim


Business Centre Club ogłosił laureatów Medali Europejskich. Po raz trzeci tę nagrodę otrzymała nasza firma. Tym razem za sieć nośników digitalowych Ecolight.

 

Cieszę się, że Medal Europejski trafił w nasze ręce. To cenna nagroda, bo przyznawana przez jedną z najważniejszych organizacji biznesowych w Polsce. Nasza sieć nośników Ecolight to ważny element oferty, który cieszy się coraz większym zaufaniem wśród klientów.

- mówi Michał Stan, Prezes Zarządu Cityboard Media. Ecolight to sieć ekranów LED w Warszawie, które służą reklamie zewnętrznej. Ekrany zlokalizowane są miejscach o wysokim natężeniu ruchu, tak aby generowały jak największą widownie. Można na nich wyświetlać statyczną, nieanimowaną ekspozycję, która zmieniana w sekwencjach 10-sekundowych.

Nasz system gwarantuje, że każdy może zaplanować swoją kampanię kiedy tylko chce, przez 7 dni w tygodniu i 24h/dobę. Wystarczy smartfon i w kilka minut można uruchomić swoją ekspozycję na Ecolight.

- dodaje Stan. Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W 2018 roku BCC te nagrody przyznał po raz 29. W poprzednich latach Medalem dwa razy został wyróżniony Ekoplakat.

 

 

Uroczystość wręczenia odbyła się 20 czerwca Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

 

Więcej na temat sieci Ecolight na Kupecolight.pl

 

 


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.