Kampania Piotra Kędzierskiego na ekranach Cityboard Media

Kampania Piotra Kędzierskiego na ekranach Cityboard Media


Newonce to internetowe radio, które wystartowało w marcu br. Kędzierski został dyrektorem kreatywnym i gospodarzem porannych audycji. Wcześniej przez 10 lat był związany z Rock Radiem i Roxy FM. Kampania miała charakter teaserowy. W pierwszej odsłonie prezentowany był plakat z hasłem "Zdziwisz się". Wyjaśnieniem jest plakat informujący o nowej audycji Kędzierskiego.

Kampania jest realizowana na nośniku cityboard (6x3 m) zlokalizowanym w Warszawie, przy Moście Poniatowskiego i potrwa do końca października.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl