Cityboard Media na Absolvent Talent Days

Cityboard Media na Absolvent Talent Days


To już drugie, po Katowicach, miasto w którym Cityboard Media był jednym z wystawców na targach Absolvent Talent Days. Każdy z uczestników mógł dowiedzieć się o warunkach współpracy z firmą, zakresie obowiązków, czy benefitach. Osoby zainteresowane współpracą zostawiały swoje aplikacje.

 

 

Absolvent Talent Days to targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów. Organizowane są od 2014 roku w 8 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu oraz Rzeszowie. Od 2014 roku w Absolvent Talent Days wzięło udział ponad 600 wystawców oraz ok. 50 tys. gości z całej Polski.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl