Wyróżnienia dla Wybitnych Managerów

Wyróżnienia dla Wybitnych Managerów


Wyróżnienia organizatorzy przyznawali w trzech kategoriach: mentor, inicjator i długodystansowiec. Mentorem może zostać osoba, która wyróżnia się edukacyjnym podejściem do wykonywanych obowiązków. W tej kategorii wyróżnienie otrzymał Michał Stan, który nie mógł osobiście odebrać lauru. - Ciesze się z powodu tej nagrody. Ona pokazuje, że droga rozwoju firmy którą przyjąłem jest słuszna. Gratuluję również Krzysztofowi i Marcinowi - mówi Prezes Cityboard Media. Inicjator to osoba, która wyróżnia się pomysłami i nowymi ideami dlatego wyróżnienie otrzymał Marcin Wojda. Długodystansowiec to ktoś, kto zbudował bardzo trwałe relacje ze swoim miejscem pracy. Na wyróżnienie w tej kategorii zasłużył Krzysztof Dziekański.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoniło jury w skład którego wchodzili: Katarzyna Lorenc, Prezes 4 Business & People, przewodnicząca jury, Witold Moszyński, Maciej Owczarek, przewodniczący Konwentu BCC, Marek Goliszewski, Prezes BCC, Jerzy Zieliński, Wiceprezes Zarządu BCC.

 

Marcin Wojda i Krzysztof Dziekański z wyróżnieniami Wybitny Manager 

Marcin Wojda (pierwszy z lewej)i Krzysztof Dziekański z wyróżnieniami "Wybitny Manager".

 

Konkurs zorganizowano już po raz drugi. Nasza firma była partnerem i sponsorem wydarzenia. Na naszych profilach na Facebooku i LinkedIn można znaleźć film z gali finałowej Pracownik Roku.