Wyróżnienia dla Wybitnych Managerów

Wyróżnienia dla Wybitnych Managerów


Wyróżnienia organizatorzy przyznawali w trzech kategoriach: mentor, inicjator i długodystansowiec. Mentorem może zostać osoba, która wyróżnia się edukacyjnym podejściem do wykonywanych obowiązków. W tej kategorii wyróżnienie otrzymał Michał Stan, który nie mógł osobiście odebrać lauru. - Ciesze się z powodu tej nagrody. Ona pokazuje, że droga rozwoju firmy którą przyjąłem jest słuszna. Gratuluję również Krzysztofowi i Marcinowi - mówi Prezes Cityboard Media. Inicjator to osoba, która wyróżnia się pomysłami i nowymi ideami dlatego wyróżnienie otrzymał Marcin Wojda. Długodystansowiec to ktoś, kto zbudował bardzo trwałe relacje ze swoim miejscem pracy. Na wyróżnienie w tej kategorii zasłużył Krzysztof Dziekański.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoniło jury w skład którego wchodzili: Katarzyna Lorenc, Prezes 4 Business & People, przewodnicząca jury, Witold Moszyński, Maciej Owczarek, przewodniczący Konwentu BCC, Marek Goliszewski, Prezes BCC, Jerzy Zieliński, Wiceprezes Zarządu BCC.

 

Marcin Wojda i Krzysztof Dziekański z wyróżnieniami Wybitny Manager 

Marcin Wojda (pierwszy z lewej)i Krzysztof Dziekański z wyróżnieniami "Wybitny Manager".

 

Konkurs zorganizowano już po raz drugi. Nasza firma była partnerem i sponsorem wydarzenia. Na naszych profilach na Facebooku i LinkedIn można znaleźć film z gali finałowej Pracownik Roku.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl