Wyróżnienia dla Wybitnych Managerów

Wyróżnienia dla Wybitnych Managerów


Wyróżnienia organizatorzy przyznawali w trzech kategoriach: mentor, inicjator i długodystansowiec. Mentorem może zostać osoba, która wyróżnia się edukacyjnym podejściem do wykonywanych obowiązków. W tej kategorii wyróżnienie otrzymał Michał Stan, który nie mógł osobiście odebrać lauru. - Ciesze się z powodu tej nagrody. Ona pokazuje, że droga rozwoju firmy którą przyjąłem jest słuszna. Gratuluję również Krzysztofowi i Marcinowi - mówi Prezes Cityboard Media. Inicjator to osoba, która wyróżnia się pomysłami i nowymi ideami dlatego wyróżnienie otrzymał Marcin Wojda. Długodystansowiec to ktoś, kto zbudował bardzo trwałe relacje ze swoim miejscem pracy. Na wyróżnienie w tej kategorii zasłużył Krzysztof Dziekański.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoniło jury w skład którego wchodzili: Katarzyna Lorenc, Prezes 4 Business & People, przewodnicząca jury, Witold Moszyński, Maciej Owczarek, przewodniczący Konwentu BCC, Marek Goliszewski, Prezes BCC, Jerzy Zieliński, Wiceprezes Zarządu BCC.

 

Marcin Wojda i Krzysztof Dziekański z wyróżnieniami Wybitny Manager 

Marcin Wojda (pierwszy z lewej)i Krzysztof Dziekański z wyróżnieniami "Wybitny Manager".

 

Konkurs zorganizowano już po raz drugi. Nasza firma była partnerem i sponsorem wydarzenia. Na naszych profilach na Facebooku i LinkedIn można znaleźć film z gali finałowej Pracownik Roku.

 

 


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.