Wyróżnienia dla Wybitnych Managerów

Wyróżnienia dla Wybitnych Managerów


Wyróżnienia organizatorzy przyznawali w trzech kategoriach: mentor, inicjator i długodystansowiec. Mentorem może zostać osoba, która wyróżnia się edukacyjnym podejściem do wykonywanych obowiązków. W tej kategorii wyróżnienie otrzymał Michał Stan, który nie mógł osobiście odebrać lauru. - Ciesze się z powodu tej nagrody. Ona pokazuje, że droga rozwoju firmy którą przyjąłem jest słuszna. Gratuluję również Krzysztofowi i Marcinowi - mówi Prezes Cityboard Media. Inicjator to osoba, która wyróżnia się pomysłami i nowymi ideami dlatego wyróżnienie otrzymał Marcin Wojda. Długodystansowiec to ktoś, kto zbudował bardzo trwałe relacje ze swoim miejscem pracy. Na wyróżnienie w tej kategorii zasłużył Krzysztof Dziekański.

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wyłoniło jury w skład którego wchodzili: Katarzyna Lorenc, Prezes 4 Business & People, przewodnicząca jury, Witold Moszyński, Maciej Owczarek, przewodniczący Konwentu BCC, Marek Goliszewski, Prezes BCC, Jerzy Zieliński, Wiceprezes Zarządu BCC.

 

Marcin Wojda i Krzysztof Dziekański z wyróżnieniami Wybitny Manager 

Marcin Wojda (pierwszy z lewej)i Krzysztof Dziekański z wyróżnieniami "Wybitny Manager".

 

Konkurs zorganizowano już po raz drugi. Nasza firma była partnerem i sponsorem wydarzenia. Na naszych profilach na Facebooku i LinkedIn można znaleźć film z gali finałowej Pracownik Roku.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl