Cityboard Media partnerem kampanii Rak’n’Roll

Cityboard Media partnerem kampanii Rak’n’Roll


Fundacja powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji. Celem Fundacji jest przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce oraz stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Fundacja swoje działania finansuje z 1 procenta podatku. Najnowsza kampania zachęca do wspierania Fundacji, aby mogła ona realizować swoje cele. Dzięki zebranym środkom, w 2018 roku Fundacja otoczyła opieką 63 podopiecznych i pomogła im w zebraniu 1 775 500 zł. W ramach programu „iPoRaku” objętych wsparciem było kolejne 40 osób. Zebrane pieniądze pomogły zapewnić 645 godzin bezpłatnych konsultacji psychoonkologicznych. KRS Fundacji to 0000 338 803.

 

 

 

Kampania jest realizowana na 6 nośnikach cityboard w Warszawie i potrwa do końca kwietnia 2019 roku.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl