Digital i outdoor, czyli jak łączyć media

Digital i outdoor, czyli jak łączyć media


Celem spotkania było przedstawienie możliwości sprzedażowych, jakie zapewnia łącznie mediów digitalowych i outdooru (OOH). Marcin Wojda i Wiktor Balcer podpowiadali przedsiębiorcom zrzeszonym w BCC, jak zrobić efektywne kampanie outdoorowe, i jak łączyć je z nowoczesnymi narzędziami reklamowymi takimi jak Facebook Ads, czy Mobile Ads.

Marcin Wojda, który jest Pełnomocnikiem Zarządu ds. Sprzedaży, wyjaśniał jak należy zaprojektować plakat outdoorowy, aby podnieść efektywność  kampanii billboardowej. Zwracał uwagę na rozmieszczenie elementów i zastosowany w reklamie język.


Marcin Wojda podczas wykładu w BCC


Wiktor Balcer, który jest PR Partnerem w firmie, przygotował prelekcję dotyczącą reklamy na Facebooku i najnowszych badań pokazujących wzrost efektywności kampanii reklamowych, jeśli łączy się w nich OOH z Facebookiem. Nie zabrakło też case study z przeprowadzonych kampanii.

Prelekcja była zorganizowana w ramach spotkań doradczych dla członków BCC. W tej formie, na forum organizacji nasza firma zaprezentowała się po raz pierwszy.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl