Andrzej Grudziński komentuje rok dla Nowego Marketingu

Andrzej Grudziński komentuje rok dla Nowego Marketingu


Nowy Marketing po raz kolejny podsumował rok w branży reklamowej. Wśród opinii nie mogło zabraknąć komentarza Andrzeja Grudzińskiego. "Najważniejsze wyzwania w 2020? Efektywne łączenie mediów, tak aby zadziałała synergia. To jedno z podstawowych wyzwań, z którymi muszą się mierzyć firmy mediowe, jeśli chcą oferować produkty najwyższej jakości. Jak pokazało ostatnie badanie przeprowadzone na zlecenie Facebooka, dla Millenialsów i Generacji Z outdoor reklama na Facebooku to podstawowe źródło informacji o produktach i usługach. W Cityboard Media stawiamy na łączenie outdooru z rozwiązaniami digitalowymi, bo w tym tkwi przyszłość komunikacji" - zapewnia Andrzej Grudziński.

 

Cały artykuł dostępny tutaj: Andrzej Grudziński w Nowym Marketingu

 

 


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.