Tytuł Firmy Dobrze Widzianej 2020 od BCC dla Cityboard Media

Tytuł Firmy Dobrze Widzianej 2020 od BCC dla Cityboard Media


Tytuł firma otrzymała kolejno w latach 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019. Każde wydanie konkursu kończyło się uroczystą galą. W tym roku, z powodu pandemii COVID-19, gala została odwołana, a o nagrodzie każda z firm została poinformowana e-mailowo. Wyróżnienia rozdano po raz 11. W konkursie BCC nagradza firmy, które dbają o jak najlepsze relacje z pracownikami i z otoczeniem biznesowym. Wobec zaistniałych okoliczności, takie wartości zyskują dodatkowo na znaczeniu.

Tegoroczna edycja "FDW" jest szczególna. Nie możemy się spotkać w siedzibie BCC, porozmawiać i wymienić doświadczeniami z zakresu CSR. Wierzę jednak, że przetrwamy ten trudny czas i wyjdziemy z niego obronną ręką. Wnioski, które wyciągniemy z lekcji jaką zaserwowała nam pandemia, posłużą nam do tworzenia jeszcze lepszych programów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu -

mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media.

 

Cityboard Media jest członkiem BCC od 2015 roku. Każdego roku wspieramy OPP, organizujemy kampanie społeczne, pomagamy potrzebującym i wspieramy inicjatywy pracownicze.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl