Tytuł Firmy Dobrze Widzianej 2020 od BCC dla Cityboard Media

Tytuł Firmy Dobrze Widzianej 2020 od BCC dla Cityboard Media


Tytuł firma otrzymała kolejno w latach 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019. Każde wydanie konkursu kończyło się uroczystą galą. W tym roku, z powodu pandemii COVID-19, gala została odwołana, a o nagrodzie każda z firm została poinformowana e-mailowo. Wyróżnienia rozdano po raz 11. W konkursie BCC nagradza firmy, które dbają o jak najlepsze relacje z pracownikami i z otoczeniem biznesowym. Wobec zaistniałych okoliczności, takie wartości zyskują dodatkowo na znaczeniu.

Tegoroczna edycja "FDW" jest szczególna. Nie możemy się spotkać w siedzibie BCC, porozmawiać i wymienić doświadczeniami z zakresu CSR. Wierzę jednak, że przetrwamy ten trudny czas i wyjdziemy z niego obronną ręką. Wnioski, które wyciągniemy z lekcji jaką zaserwowała nam pandemia, posłużą nam do tworzenia jeszcze lepszych programów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu -

mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media.

 

Cityboard Media jest członkiem BCC od 2015 roku. Każdego roku wspieramy OPP, organizujemy kampanie społeczne, pomagamy potrzebującym i wspieramy inicjatywy pracownicze.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl