Orlen e-Tour de Pologne Amatorów na nośnikach Cityboard Media

Orlen e-Tour de Pologne Amatorów na nośnikach Cityboard Media


Dla amatorów kolarstwa Lang Team przygotował propozycję uczestnictwa w wirtualnych wyścigach kolarskich ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów. W cztery majowe soboty będzie można rywalizować na wybranych trasach kolarskich. Zawody zostaną zorganizowane na trenażerach za pomocą platformy Zwift i będą transmitowane przez Eurosport. Pierwszy wyścig odbył się 9 maja o godzinie 10.45. Kolejne zaplanowane są w każdą majową sobotę. Szczegóły dotyczące warunków technicznych oraz możliwości wzięcia udziału w wyścigach znajdują się na stronie Tourdepologneamatorow.pl.

 

 

ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów to alternatywa dla wyścigów amatorskich, które ze względu na COVID-19 nie mogą być póki co rozgrywane.

Wyścigi w wirtualnym świecie stają się coraz popularniejsze. Także my w oczekiwaniu na powrót do realnego świata chcemy zaproponować fanom Tour de Pologne możliwość udziału w wyjątkowej przygodzie. ORLEN e-Tour de Pologne Amatorów zapowiada się niezwykle ciekawie z wielu powodów. Będziemy się ścigać na znanych trasach, w wyścigach nie zabraknie wielkich gwiazd, a zawody będzie można oglądać w Eurosporcie. Jestem przekonany, że to znakomity sposób na aktywne, a jednocześnie bezpieczne dla zdrowia spędzenie majowych weekendów -

mówi Czesław Lang. W wyścigu biorą udział znani sportowcy tacy jak Bartosz Zmarzlik, czy Robert Kubica.

Jestem pasjonatem tej dyscypliny i zarazem stuprocentowym amatorem. Jak jest forma, to lubię oczywiście wykorzystać chwilę i dać sobie w kość. Jednak kolarstwo jest dla mnie bardzo dobrą odskocznią i tak do tego podejdę w wirtualnym Tour de Pologne. Pojadą również moi kumple, inni zawodnicy Orlen Teamu. Będzie to świetna okazja, żeby zgromadzić kolarzy w bezpieczny sposób w tym trudnym okresie i spędzić kilka chwil -

zapewnia Robert Kubica w rozmowie z Eurosport.pl.

 

Kampania outdoorowa promująca wyścig realizowana jest na 73 nośnikach cityboard (6x3 m) w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i Trójmieście. Działania promocyjne potrwają do końca maja 2020.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl