Cityboard Online z Medalem Europejskim

Cityboard Online z Medalem Europejskim


Cityboard Online to platforma, dzięki której można szybko i łatwo kupić billboardy w jednym z 63 miast w Polsce. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Platforma zakupowa jest dostępna dla klientów od grudnia 2020 r., i cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. - Jesteśmy dumni, że Cityboard Online otrzymał to wyróżnienie. E-sklep to nasze najmłodsze dziecko i dokładamy wszelkich starań, aby był przyjazny i dostępny dla klientów. Teraz billboardy w Warszawie, Krakowie, czy innych miastach są dostępne dla przedsiębiorców w prosty i szybki sposób. Nośniki cityboard można kupić kilkoma kliknięciami - mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media. 

 

Cityboard Online z Medalem Europejskim

 

Cityboard Online z Medalem Europejskim

 

Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

W poprzednich latach Medalem dwa razy został wyróżniony Ekoplakat, sieć nośników Ecolight, a także innowacyjne lampy LED Canaluminar.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl