Cityboard Online z Medalem Europejskim

Cityboard Online z Medalem Europejskim


Cityboard Online to platforma, dzięki której można szybko i łatwo kupić billboardy w jednym z 63 miast w Polsce. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Platforma zakupowa jest dostępna dla klientów od grudnia 2020 r., i cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. - Jesteśmy dumni, że Cityboard Online otrzymał to wyróżnienie. E-sklep to nasze najmłodsze dziecko i dokładamy wszelkich starań, aby był przyjazny i dostępny dla klientów. Teraz billboardy w Warszawie, Krakowie, czy innych miastach są dostępne dla przedsiębiorców w prosty i szybki sposób. Nośniki cityboard można kupić kilkoma kliknięciami - mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media. 

 

Cityboard Online z Medalem Europejskim

 

Cityboard Online z Medalem Europejskim

 

Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

W poprzednich latach Medalem dwa razy został wyróżniony Ekoplakat, sieć nośników Ecolight, a także innowacyjne lampy LED Canaluminar.