Cityboard Online z Medalem Europejskim

Cityboard Online z Medalem Europejskim


Cityboard Online to platforma, dzięki której można szybko i łatwo kupić billboardy w jednym z 63 miast w Polsce. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Platforma zakupowa jest dostępna dla klientów od grudnia 2020 r., i cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. - Jesteśmy dumni, że Cityboard Online otrzymał to wyróżnienie. E-sklep to nasze najmłodsze dziecko i dokładamy wszelkich starań, aby był przyjazny i dostępny dla klientów. Teraz billboardy w Warszawie, Krakowie, czy innych miastach są dostępne dla przedsiębiorców w prosty i szybki sposób. Nośniki cityboard można kupić kilkoma kliknięciami - mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media. 

 

Cityboard Online z Medalem Europejskim

 

Cityboard Online z Medalem Europejskim

 

Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

W poprzednich latach Medalem dwa razy został wyróżniony Ekoplakat, sieć nośników Ecolight, a także innowacyjne lampy LED Canaluminar.

 

 


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.