Cityboard Media wspiera kampanię "Mów do mnie grzecznie"

Cityboard Media wspiera kampanię "Mów do mnie grzecznie"


Współorganizatorami akcji są psycholodzy z Uniwersytetu SWPS. Celem kampanii jest promowanie w społeczeństwie modelu komunikacji asertywnej, bez agresji i przemocy, opartej na prawach człowieka. Autorzy apelują o kształtowanie postawy otwartej na różnorodność, opartej na wzajemnym zrozumieniu i szacunku wobec siebie i innych. Kampanii towarzyszy badanie możliwych przyczyn i konsekwencji nieasertywnej komunikacji oraz skuteczności zaproponowanych, alternatywnych form komunikacji. - Zawsze staramy się wspierać wartościowe inicjatywy, które zwracają uwagę na rzeczy czy sprawy społecznie istotne - mówi Marcin Stan, Członek Zarządu Cityboard Media.

 

Cityboard Media wspiera kampanię

 

W ramach kampanii propagowany jest, między innymi, Kodeks Grzecznej Komunikacji. Kampania ma trzy kluczowe punkty zawarte w hasłach "informujeMY", "edukujeMY", "badaMY". Każde z haseł wsparte jest layoutem prezentowanym na ekranach ecolight w Warszawie.

 

 Cityboard Media wspiera kampanię Mów do mnie grzecznie

 

Cityboard Media wspiera kampanię Mów do mnie grzecznie

 

Cityboard Media wspiera kampanię Mów do mnie grzecznie

 

Inicjatorami kampanii są Agata Jastrzębowska-Tyczkowska (psycholog z Uniwersytetu SWPS), Izabela Śliwińska (psycholog, prezes Stowarzyszenia Wspólne Podwórko), Małgorzata Godlewska (psycholog z Uniwersytetu SWPS), Tomasz Majewski (psycholog, współzałożyciel i właściciel NVC SOLUTIONS), a także Jacek Purski (socjolog, prezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego).

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl