Promujemy 78. Tour de Pologne

Promujemy 78. Tour de Pologne


Cityboard Media jest partnerem medialnym wyścigu, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych w kraju. 78. Tour de Pologne rozpocznie się 9 sierpnia i potrwa 6 dni. Tegoroczne zmagania kolarze rozpoczną w Lublinie, a zakończą w Krakowie. W wyścigu wystartuje 19 najlepszych kolarskich drużyn świata oraz trzy z „dzikimi kartami”, w tym reprezentacja Polski, a imprezę poprzedzi transmisja z prezentacji ekip. Imprezie będzie towarzyszył wyścig Tour de Pologne Amatorów, w którym od kilku lat startuje drużyna kolarska Team Cityboard Media.

 

Cityboard Media promuje 78. Tour de Pologne

 

Cityboard Media od kilkunastu lat jest partnerem medialnym wyścigu i wspiera promocję wydarzenia. Kampania reklamy zewnętrznej jest realizowana w całej Polsce. Do promocji wykorzystano ponad 200 nośników cityboard (6x3 m) i kilkadziesiąt nośników supercityboard (12x4 m).

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl