Kampania MyRoof na billboardach Cityboard Media

Kampania MyRoof na billboardach Cityboard Media

W październiku ruszyła ogólnopolska kampania outdoorowa promująca nową markę dachów solarnych MyRoof. Realizowana jest wyłącznie na nośnikach Cityboard Media.

Od pierwszych dni października billboardy Cityboard Media w Warszawie, Krakowie, Łodzi i wielu innych miastach wyklejone są plakatami reklamującymi dachy solarne MyRoof.

MyRoof to pierwszy system solarny w całości zaprojektowany i produkowany w Polsce przez uznanego na świecie producenta membran oraz akcesoriów dachowych, firmę mdm NT. Ma ona siedzibę w Bielsku-Białej i działa od 1995 roku. W zakładach MDM NT wytwarzane są nowoczesne laminaty, akcesoria dachowe oraz nowatorskie systemy solarne.

 

 

Ogólnopolska kampania outdoorowa jest pierwszą tak dużą aktywnością marketingową marki. Ma charakter zasięgowy i jest planowana na kolejne miesiące. Kreacja outdoorowa przedstawia dom z dachem solarnym, hasło, a także logo i adres serwisu internetowego. – To godna uwagi kampania, która robi wrażenie zasięgiem. Cieszymy się, że jest realizowana na naszych nośnikach. Produkt prezentowany na layoucie jest nieoczywisty i niełatwy do pokazania, ale w tym przypadku udało połączyć się estetykę projektu z jasnością przekazu – mówi Marcin Wojda, pełnomocnik zarządu Cityboard Media.    

W kampanii wykorzystano następujące formaty outdoorowe: cityboard (6x3 m), supercityboard (12x4 m), superbacklight (12x4 m), a także megacityboard (18x9 m).

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl