Kampania MyRoof na billboardach Cityboard Media

Kampania MyRoof na billboardach Cityboard Media

W październiku ruszyła ogólnopolska kampania outdoorowa promująca nową markę dachów solarnych MyRoof. Realizowana jest wyłącznie na nośnikach Cityboard Media.

Od pierwszych dni października billboardy Cityboard Media w Warszawie, Krakowie, Łodzi i wielu innych miastach wyklejone są plakatami reklamującymi dachy solarne MyRoof.

MyRoof to pierwszy system solarny w całości zaprojektowany i produkowany w Polsce przez uznanego na świecie producenta membran oraz akcesoriów dachowych, firmę mdm NT. Ma ona siedzibę w Bielsku-Białej i działa od 1995 roku. W zakładach MDM NT wytwarzane są nowoczesne laminaty, akcesoria dachowe oraz nowatorskie systemy solarne.

 

 

Ogólnopolska kampania outdoorowa jest pierwszą tak dużą aktywnością marketingową marki. Ma charakter zasięgowy i jest planowana na kolejne miesiące. Kreacja outdoorowa przedstawia dom z dachem solarnym, hasło, a także logo i adres serwisu internetowego. – To godna uwagi kampania, która robi wrażenie zasięgiem. Cieszymy się, że jest realizowana na naszych nośnikach. Produkt prezentowany na layoucie jest nieoczywisty i niełatwy do pokazania, ale w tym przypadku udało połączyć się estetykę projektu z jasnością przekazu – mówi Marcin Wojda, pełnomocnik zarządu Cityboard Media.    

W kampanii wykorzystano następujące formaty outdoorowe: cityboard (6x3 m), supercityboard (12x4 m), superbacklight (12x4 m), a także megacityboard (18x9 m).

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl