Ekoplakat otrzymał Medal Europejski 2022

Ekoplakat otrzymał Medal Europejski 2022

Ekoplakat został wyróżniony Medalem Europejskim od Business Centre Club. Nagrody wręczono po raz 23. Po raz 6. otrzymała ją nasza firma.

Ekoplakat, to wysokiej jakości podłoże drukarskie zapewniające doskonałą ekspozycję reklam. Niezależnie od warunków atmosferycznych wygląd plakatów drukowanych na ekoplakacie jest taki sam przez cały czas trwania kampanii. Dodatkowo, ekoplakat jest materiałem ekologicznym. Do jego montażu nie potrzebne są woda i klej. Jest materiałem w 100% przetwarzalnym; ze zużytych ekoplakatów wytwarza się regranulat, który może zostać ponownie wykorzystany do produkcji plakatów, ale nie tylko.

We wrześniu tego roku ruszył nasz drugi już e-commerce, czyli So!city. To marka plecaków i toreb, które wytwarzamy właśnie z ekoplakatów billboardowych. Dajemy im w ten sposób drugie życie. Miejskie torby, nerki, czy worki z ekoplakatów doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Medal Europejski to dla nas informacja, że idziemy w dobrym kierunku – mówi Wiktor Balcer, pełnomocnik zarządu Cityboard Media, który odebrał nagrodę z rąk marszałka senatu Tomasza Grodzkiego.

 

Medal Europejski 2022

 

Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

W poprzednich latach Medalem został już wyróżniony Ekoplakat, a także sieć nośników Ecolight, innowacyjne lampy LED Canaluminar i Cityboard Online.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl