Firma Dobrze Widziana 2022 dla Cityboard Media

Firma Dobrze Widziana 2022 dla Cityboard Media

Po raz 8. nasza firma otrzymała tytuł "Firmy Dobrze Widzianej". To nagroda przyznawana przez Business Centre Club firmom, dla których ważny jest CSR, aspekt ochrony środowiska, wspomaganie potrzebujących, a także działania na rzecz ochrony środowiska.

BCC nagradza te przedsiębiorstwa, które dbają o dobre relacje z pracownikami, z otoczeniem społecznym i biznesowym, a także są zaangażowane społecznie i realizują idee społecznej odpowiedzialności biznesu. – Te wartości są bliskie naszej firmie i cieszymy się, że BCC po raz kolejny nagrodził nas tytułem Firmy Dobrze Widzianej – mówi Marcin Stan, członek zarządu firmy. W 2022 roku nasze energooszczędne lampy zainstalowaliśmy na większości nośników cityboard i supercityboard), realizowaliśmy kampanię dla fundacji i stowarzyszeń, zużyte plakaty naszych klientów zmienialiśmy w nerki i plecaki. Jesienią ruszył nasz e-commerce So!city, gdzie można kupić miejskie produkty zrobione z plakatów billboardowych.

 

 

 

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29 listopada 2022 r. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Wiktor Balcer, pełnomocnik zarządu.

Cityboard Media jest członkiem BCC od 2015 roku. Tytuł nasza firma otrzymywała kolejno w latach 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 i 2021.

 

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl