Energooszczędna sieć nośników Cityboard

Energooszczędna sieć nośników Cityboard

W 2022 roku większość nośników Cityboard Media została wyposażona w energooszczędne lampy Canaluminair W/B 14-02 i 14-03. To kolejny krok w stronę podniesienia jakości ekspozycji i zmniejszenia oddziaływania na środowisko.

Jak informowaliśmy na początku 2022 roku, dzięki zmianie oświetlenia billboardów Cityboard Media w 2021 r. przyczynił się do wyemitowała do atmosfery ponad 8 ton mniej CO2.

– W 2021 roku 1/3 naszej sieci nośników była wyposażona w nowe lampy. Rok 2022 kończymy ze wskaźnikiem blisko 70 proc. Kontynuujemy proces instalacji nowych urządzeń, aby obniżać koszty zużycia energii, podnosić jakość ekspozycji plakatów naszych klientów i zmniejszać oddziaływanie na środowisko – mówi Marcin Stan, członek zarządu Cityboard Media.

 

Energooszczędna sieć nośników Cityboard

 

Lampy Canaluminair W/B 14-02 i 14-03 gwarantują minimalny pobór mocy (30 W), a przy tym równomierne oświetlenie ekranu reklamowego. Minimalny pobór mocy, to mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. – W czasach wszechobecnego oszczędzania energii elektrycznej, nasze lampy są rozwiązaniem, które przynosi same korzyści – komentuje Marcin Stan. Do połowy 2023 roku firma zamierza wyposażyć w nowe lampy pozostałą część sieci ekranów cityboard i supercityboard.    

Lampa Canaluminair W/B 14-03 w 2019 została nagrodzona przez Business Centre Club Medalem Europejskim. 

 

Chcesz zrealizować kampanię na naszych nośnikach? Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner


Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka


TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl