Energooszczędna sieć nośników Cityboard

Energooszczędna sieć nośników Cityboard

W 2022 roku większość nośników Cityboard Media została wyposażona w energooszczędne lampy Canaluminair W/B 14-02 i 14-03. To kolejny krok w stronę podniesienia jakości ekspozycji i zmniejszenia oddziaływania na środowisko.

Jak informowaliśmy na początku 2022 roku, dzięki zmianie oświetlenia billboardów Cityboard Media w 2021 r. przyczynił się do wyemitowała do atmosfery ponad 8 ton mniej CO2.

– W 2021 roku 1/3 naszej sieci nośników była wyposażona w nowe lampy. Rok 2022 kończymy ze wskaźnikiem blisko 70 proc. Kontynuujemy proces instalacji nowych urządzeń, aby obniżać koszty zużycia energii, podnosić jakość ekspozycji plakatów naszych klientów i zmniejszać oddziaływanie na środowisko – mówi Marcin Stan, członek zarządu Cityboard Media.

 

Energooszczędna sieć nośników Cityboard

 

Lampy Canaluminair W/B 14-02 i 14-03 gwarantują minimalny pobór mocy (30 W), a przy tym równomierne oświetlenie ekranu reklamowego. Minimalny pobór mocy, to mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. – W czasach wszechobecnego oszczędzania energii elektrycznej, nasze lampy są rozwiązaniem, które przynosi same korzyści – komentuje Marcin Stan. Do połowy 2023 roku firma zamierza wyposażyć w nowe lampy pozostałą część sieci ekranów cityboard i supercityboard.    

Lampa Canaluminair W/B 14-03 w 2019 została nagrodzona przez Business Centre Club Medalem Europejskim. 

 

Chcesz zrealizować kampanię na naszych nośnikach? Napisz do nas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl