Nowe realizacje na Cityboard Digital

Nowe realizacje na Cityboard Digital

Serwis Cityboard Digital wzbogacił się o nowe case study naszych klientów. W serwisie można zobaczyć nasze digitalowe kampanie dla marki Crowdio, a także Borygo.

Cityboard Digital to witryna, gdzie prezentujemy case study kampanii, które realizowaliśmy dla naszych klientów. Serwis skupia się na całościowej prezentacji najciekawszych naszych kampanii i pokazuje kreacje, materiały wideo, media, zespół który pracował przy projekcie, a także wyniki, jakie dana kampania osiągnęła. Do istniejących case study RMF Maxxx, Wafli Familijnych i firmy Alexander dodaliśmy podstrony poświęcone Borygo i Crowdio.

 

 

Borygo to jeden z najpopularniejszych producentów chemii motoryzacyjnej, kosmetyków samochodowych, płynów do chłodnic, spryskiwaczy i płynów hamulcowych. Dla marki Borygo (należy do spółki Boryszew ERG, wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Boryszew S.A.) uruchomiliśmy platformę komunikacyjną pod nazwą “Wielkie Testowanie Borygo”. Cała akcja była związana z launchem nowych produktów marki i tym samym powiększenia rodziny produktów oraz wejściem w nowy obszar biznesowy. Szczegóły na Cityboard Digital Borygo.

Crowdio to platforma crowdsourcingowa, która pozwala na realizację innowacyjnych pomysłów pracowników firm, a także na wspieranie ich w zakresie zaangażowania i grywalizacji. W marcu i kwietniu 2021 Cityboard Digital zrealizował dla marki Crowdio projekt digitalowy produkcji animacji. Efektem są materiały wspierające platformę. Szczegóły na Cityboard Digital Crowdio.

Oczywiście Cityboard Digital to tylko wycinek naszych kampanii digitalowych. Inne można znaleźć w naszej zakładce Realizacje oraz w naszym kanale na YouTube.

Cityboard Digital dla szkół wyższych - Case study

Cityboard Digital dla branży budowlanej - Case study

CITYBOARD Digital dla Med Polonia - Case study


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl