Nowe miasta w ofercie Cityboard Media

Nowe miasta w ofercie Cityboard Media

Ostrołęka i Gniezno – to miasta w których od maja  można kupić billboardy Cityboard Media. Nasza oferta jest już dostępna w 66 miastach.

Firmy, które szukają billboardów w Gnieźnie i Ostrołęce wreszcie doczekały się oferty Cityboard Media. – Nasza firma rozszerza siec lokalizacji dostarczając nowych rozwiązań dla naszych klientów. Ostrołęka i Gniezno to miasta, gdzie widzimy potencjał sprzedażowy, bo są tam obecne duże i znane marki. Nie brakuje też lokalnych biznesów, które potrzebują systemowej reklamy zewnętrznej, aby komunikować się ze swoimi klientami – mówi Marcin Wojda, pełnomocnik zarządu Cityboard Media.

Gniezno to historyczne miasto w Polsce, położone w województwie wielkopolskim, około 60 km na wschód od Poznania. W Gnieźnie znajduje się kilka galerii handlowych, w których można zrobić zakupy i spędzić czas wolny. W Gnieźnie znajduje się także wiele zabytków i atrakcji turystycznych.

 

Billboardy w Gnieźnie

 

Ostrołęka to miasto położone w północno-wschodniej Polsce, w województwie mazowieckim, nad rzeką Narew. To region liczący ponad 50 000 mieszkańców. Miasto sprzyja biznesowi ze względu na dużą różnorodność sklepów w regionie. Dogodne położenie geograficzne sprawia, że Ostrołęka leży w bliskiej odległości od Warszawy, Białegostoku i Łomży.

 

Billboardy w Ostrołęce

 

W każdym z miast dostępne są billboardy cityboard 6x3 m. Można je zakupić zarówno przez Cityboard Online jak i poprzez kontakt. Ekrany w sprzedaży są od  01.05.2023 r.


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl