Medal Europejski dla So!city

Medal Europejski dla So!city

So!city, czyli nasza marka produktów wykonanych z ekoplaktów została wyróżniona Medalem Europejskim. Wyróżnienie marce przyznał Business Centre Club.

 

Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W tym roku Medale dla uczestników wręczał Janusz Onyszkiewicz.

W tym roku Medal otrzymało najmłodsze „dziecko” wśród katalogu marek Cityboard, czyli So!city. W 2022 roku uruchomiliśmy e-sklep, w którym można znaleźć produkty wykonane z plakatów billboardowych. – So!city to marka, która jest adresowana do ludzi młodych, świadomych ekologicznie, którzy chcą się wyrażać poprzez to, co noszą. Stworzyliśmy serię produktów takich jak torby zakupowe, plecaki, worki na buty, czy nerki, którym nadaliśmy unikalny design – mówi Wiktor Balcer, pełnomocnik zarządu firmy, który odebrał nagrodę z rąk Onyszkiewicza. W najbliższym czasie w sklepie można się spodziewać nowości.  – Lada dzień na stronę trafią krótkie serie unikatowych produktów. Chcemy zaskoczyć naszych klientów, bo przygotowaliśmy dla nich świeży design w kilku wariantach – dodaje Balcer.

 

 

 

To kolejne wyróżnienie dla naszej firmy. Wcześniej Medal Europejski otrzymały: sieć nośników LED Ecolight, ekoplakat i Cityboard.Online.  

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl