Kampania promująca 80. Tour de Pologne

Kampania promująca 80. Tour de Pologne

W pierwszych dniach lipca ruszyła kampania promująca 80. Tour de Pologne. Na naszych ekranach można zobaczyć plakaty promujące tę najważniejszą imprezę kolarską w Polsce.

Organizatorem wyścigu jest Lang Team, z którym Cityboard Media współpracuje od kilkunastu lat.

– W tym roku po raz kolejny wspieramy Czesława Langa i jego drużynę w promocji Tour de Pologne. To już 80. wydanie imprezy i cieszymy się, że w ostatnich kilkunastu latach mieliśmy spory udział w promocji zarówno tego wydarzenia jak i imprez towarzyszących. W naszej firmie mamy wielu sympatyków kolarstwa, mamy własną drużynę, która regularnie startuje w imprezach amatorów organizowanych przez Lang Team – mówi Marcin Stan, członek zarządu Cityboard Media.


 

Cityboard Media jest partnerem medialnym tego wydarzenia. W maju i czerwcu na naszych billboardach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, czy w Katowicach można było zobaczyć kampanie promujące inne wydarzenia organizowane przez Lang Team, czyli Wyścig Narodów, Tour de Pologne Junior, czy Tour de Pologne Amatorów.


80 Tour de Pologne rozpocznie się 29 lipca w Poznaniu, a zwycięzcę klasyfikacji generalnej poznamy na krakowskich Błoniach 4 sierpnia. Kolarze pojadą między innymi przez Karpacz, Wałbrzych, Opole, czy Katowice.


Tegoroczna kampania reklamy zewnętrznej jest realizowana w całej Polsce na ponad 100 nośnikach cityboard (6x3 m) i kilkudziesięciu nośnikach supercityboard (12x4 m).

 


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl