Kutno i Szamotuły w ofercie Cityboard Media

Kutno i Szamotuły w ofercie Cityboard Media

Sieć nośników Cityboard Media poszerzyła się o 2 nowe miasta – Kutno i Szamotuły. Billboardy Cityboard są dostępne już w 68 miastach.

Billboardy w Kutnie i Szamotułach znajdują się do dobrych lokalizacjach, gwarantując widownię, a co za tym idzie zbudowanie zasięgu. – Wiadomo, że klienci oczekują od nas dobrego produktu, który zagwarantuje im wymierne efekty. Rozszerzając sieć o nowe miasta zawsze staramy się ulokować nasze konstrukcje w takich miejscach, gdzie będzie intensywny ruch samochodowy, aby zagwarantować billboardowi widownie. Tak jest właśnie w przypadku Kutna i Szamotuł. Cieszymy się, że nasze możliwości reklamowe z każdym miesiącem rosną – mówi Wiktor Balcer, pełnomocnik zarządu Cityboard Media.

Kutno to miasto położone w środkowej Polsce, w województwie łódzkim. Jest to jedno z większych miast w regionie, liczące około 44 tys. mieszkańców. Kutno jest ważnym węzłem kolejowym, znajdują się tu dwie stacje kolejowe, które umożliwiają łatwe podróżowanie do innych miast w Polsce. Ponadto miasto jest dobrze skomunikowane drogami krajowymi i autostradami, co ułatwia podróżowanie samochodem.

 

Billboardy w Kutnie

 

Szamotuły to urokliwe miasto położone w zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim. Leży na Pojezierzu Poznańskim, około 40 km na północny zachód od Poznania. Miasto ma bogatą historię sięgającą średniowiecza i posiada wiele interesujących miejsc do zwiedzania.

 

Billboardy w Szamotułach

 

W każdym z miast dostępne są billboardy cityboard 6x3 m. Można je zakupić zarówno przez Cityboard Online jak i poprzez kontakt.


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl