Komandor klientem Cityboard Digital

Komandor klientem Cityboard Digital

Wystartowała kampania odświeżająca markę Komandor Meble za którą kompleksowo odpowiada Cityboard Digital. To kolejna znacząca marka w naszym portfolio digitalowym.

Komandor to światowy lider sprzedaży szaf z drzwiami przesuwnymi i producent mebli na wymiar do całego mieszkania. Cityboard Digital będzie realizował kampanię marki na terenach województwa śląskiego i małopolskiego. Agencja odpowiada za strategię, kreację oraz planowanie, zakupów mediów i optymalizowanie kampanii w wybranych kanałach. Kampania obejmuje emisję reklam na Facebooku, Instagramie, Pintereście oraz TikToku. Głównym celem komunikacyjnym jest chęć odmłodzenia grupy docelowej i dotarcia do GenZ, w celu budowania odpowiedniej świadomości marki Komandor Śląsk.

Odpowiadamy również za działania niestandardowe, takie jak projekty materiałów BTL, Digital Stickersy (GIPHY), czy za postprodukcję video (15 s. i 30 s.), które będą promowały kampanię m.in. na platformach social-media.

 

 

- Szukaliśmy partnera, który gruntownie przeanalizuje trendy oraz insighty komunikacyjne związane z naszą szeroką grupą docelową. Celem marketingowym jest odświeżenie, w oczach młodszej grupy docelowej, 30-letniego rodowodu marki, który pozwolił nam zbudować pozycję lidera w kategorii szaf z drzwiami przesuwnymi, a także umocnić nasze pozycje w segmencie mebli na wymiar i kuchni do zabudowy. To kluczowe dla nas obszary. Już po pierwszej burzy mózgów z Zespołem Cityboard Digital otrzymaliśmy rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w naszą długofalową strategię marketingową. Cieszymy się, że trafiliśmy na kreatywny i doświadczony zespół – podkreśla Anna Marycz, Wiceprezes Zarządu Komandor Śląsk S.A.

Po naszej stronie za strategię odpowiedzialny jest Mateusz Bojanowski i Julia Kumor, zaś za realizację kampanii odpowiadają: Łukasz Wites, Kyryll Dubovskyi, Magda Pierzynowska, Iwetta Ambukita, Liliia Husakovska, Patryk Saade oraz Olgierd Gzula.


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl