Kampania społeczna dla Hospicjum Promyczek

Kampania społeczna dla Hospicjum Promyczek

Fundacja Domowe Hospicjum Dziecięce Promyczek ruszyła w lutym 2024 z kampanią społeczną promującą przekazywanie 1,5 % podatku. Kampania realizowana jest, między innymi, na billboardach Cityboard Media.

Hospicjum Promyczek po kilku latach przerwy powróciło na nasze billboardy. Korzystając z kreacji zbliżonej wizualnie do plakatów z poprzednich lat, fundacja Promyczek skoncentrowała się na zwiększaniu świadomości na temat sytuacji beneficjentów hospicjum oraz zachęcaniu do przekazania fundacji 1,5% podatku.

 

 

Domowe Hospicjum Dziecięce „Promyczek” od 2010 roku obejmuje domową opieką nieuleczalnie chore i umierające dzieci z kilku powiatów województwa mazowieckiego. Fundacja oferuje darmowe wypożyczenie niezbędnego dla pacjenta sprzętu, zapewnia całodobową i całotygodniową opiekę medyczną oraz psychologiczną chorym dzieciom przebywającym w swoich rodzinnych domach. Fundacja udziela też wsparcia socjalnego rodzinom, które z powodu choroby dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Po opieką hospicjum okresowo przebywa do 35 małych pacjentów.

 

Kampania realizowana jest na 10 billboardach cityboard (6x3 m) w Warszawie. Do ekspozycji wykorzystano plakat papierowy.


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl