Sieć Cityboard Media z nowym oświetleniem

Sieć Cityboard Media z nowym oświetleniem

W pierwszych miesiącach 2024 roku zakończyliśmy wymianę opraw oświetleniowych w całej naszej sieci billboardów. Dzięki temu zyskaliśmy nowoczesne i energooszczędne oświetlenie.

Cechą podstawową outdooru jest fakt, że działa on 24 godziny na dobę. Aby jednak tak było, billboard musi być oświetlony nowoczesną i profesjonalną lampą. Z końcem 2022 roku nasza firma zdecydowała  się na wyminę starych lamp na nowe kanadyjskiej marki Canaluminair.

 - Z radością ogłaszam ukończenie tej inwestycji w naszą infrastrukturę. Zmodernizowalismy systemy oświetlenia naszych billboardów cityboard i supercityboard, i wyposażyliśmy je w najnowocześniejsze lampy LED, które oferują unikalne możliwości dystrybucji światła i niezrównaną trwałość. Decyzja ta wynika z naszego dbania o najwyższą jakość usług reklamowych, które oferujemy naszym klientom – mówi Michał Stan, Prezes Zarządu Cityboard Meda. 

Wymiana oświetlenia billboardów Cityboard Media jest istotna z kilku powodów. 

Po pierwsze: gwarantuje unikalną równomierność i dystrybucję światła. Nowe lampy LED marki Canaluminair zapewniają rewolucyjne, a jednocześnie jedyne na rynku oświetlenia, podejście do dystrybucji światła. Dzięki nim reklamy na billboardach wyróżniają się niezrównaną wyrazistością i widocznością. Bez względu na porę dnia i nocy, czy warunki atmosferyczne kreacje naszych klientów będą wyraziste i przyciągające uwagę.

Po drugie: jest wyrazem odpowiedzialności za środowisko. Przechodząc na technologię LED kontynuujemy nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój środowiska. Lampy LED są bardzo energooszczędne i wytwarzają minimalny ślad węglowy, co jest zgodne z naszymi celami w zakresie odpowiedzialności korporacyjnej i dbania o plantę. 

Po trzecie: satysfakcja klientów. Nasi klienci polegają na nas w zakresie dostarczania efektywnych rozwiązań reklamowych. Wprowadzając tę ​​zaawansowaną technologię oświetleniową, zwiększamy skuteczność ich kampanii i poziom satysfakcji ze świadczonych usług. 

- Ta inwestycja podkreśla nasze zaangażowanie w innowacje i dążenie do doskonałości w branży OOH. Jestesmy przekonani, że zapewni nam to pozycję lidera na rynku i stworzy nowe możliwości rozwoju. Przy okazji chciałbym wyrazić moje uznanie dla wszystkich ludzi w naszej firmie, zaangażowanych we wdrożenie tego pomysłu. Wasza ciężka praca i poświęcenie napędzają naszą firmę. Z niecierpliwością czekam na pozytywne efekty wdrożenia nowego oświetlenia – dodaje Michał Stan.


Cityboard Media z tytułem Google Partner

Google PartnerReklamy Google Ads nie mają dla nas tajemnic. Dowodem jest status Google Partner, który uzyskaliśmy. Google nadaje takie wyróżnienie firmom, które zrealizowały odpowiednią liczbę efektywnych kampanii, a także wyróżniały się jakością świadczonych usług.

Cityboard Media partnerem TikToka

TikTok PartnerEfektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników. Współpraca gwarantuje też możliwość przeprowadzania kampanii na platformach BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello.

Cityboard Media agencją partnerską Meta

Meta PartnerDzięki działaniom naszych ekspertów uzyskaliśmy status agencji partnerskiej Meta (Facebook, Instagram, WhatsApp, Giphy). Wiemy, jak dobrze i efektywnie planować kampanie w środowisku Meta i wykorzystywać to z korzyścią dla klientów.

Cityboard Media partnerem Pinterest Business

Pinterest PartnerNasze doświadczenie w realizowaniu kampanii na Pintereście zaowocowało statusem partnera Pinterest Business. Dzięki temu mamy dostęp do zaawansowanych szkoleń i możemy lepiej planować i realizować kampanie dla naszych klientów.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl