Będzin

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 59 000 mieszkańców Będzina zobaczy Twoją reklamę
  • W Będzinie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Będzin leży we wschodniej części województwa śląskiego na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i konurbacji katowickiej, która ma ponad 3,5 mln mieszkańców. Lokalizacja gwarantuje duży rynek zbytu dla Twoich produktów lub usług. Gdy zareklamujesz się na nośnikach Cityboard Media, o Twoim biznesie dowiedzą się klienci z innych części Śląska, a także wszyscy, którzy przejeżdżają przez Będzin (położenie przy skrzyżowaniu dwóch ważnych tras szybkiego ruchu: drogi krajowej nr 94 z Wrocławia do Krakowa z drogą krajową nr 86 z Katowic do Warszawy, która łączy się z międzynarodową drogą ekspresową S1/E75).

Doskonale rozwijają się tu mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. W Będzinie zarejestrowanych jest około 6,6 tys. firm, z których ponad 98%, to te z sektora MŚP. Każdy z przedsiębiorców może być Twoim klientem. Musi tylko zobaczyć Twoją ofertę, a to zagwarantuje Ci reklama wielkoformatowa.
Ekrany dostępne w Będzinie:
Będzin to nie tylko przemysł. Będziński Zamek, Kościół św. Trójcy, Pałac Mieroszewskich, podziemia, czy Góra Dorotka przyciągają do miasta dziesiątki tysięcy turystów. Każda z gości odwiedzających Będzin może zobaczyć Twoją ofertę. Dzięki reklamie zewnętrznej w Będzinie Twój biznes wypłynie na szerokie wody.
Przykładowe lokalizacje w Będzinie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Będzinie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie