Tablice reklamowe Będzin

Reklama zewnętrzna Będzin

Billboardy Będzin

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 59 000 mieszkańców Będzina zobaczy Twoją reklamę
  • W Będzinie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Będzin leży we wschodniej części województwa śląskiego na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego i konurbacji katowickiej, która ma ponad 3,5 mln mieszkańców. Lokalizacja gwarantuje duży rynek zbytu dla Twoich produktów lub usług. Gdy zareklamujesz się na nośnikach Cityboard Media, o Twoim biznesie dowiedzą się klienci z innych części Śląska, a także wszyscy, którzy przejeżdżają przez Będzin (położenie przy skrzyżowaniu dwóch ważnych tras szybkiego ruchu: drogi krajowej nr 94 z Wrocławia do Krakowa z drogą krajową nr 86 z Katowic do Warszawy, która łączy się z międzynarodową drogą ekspresową S1/E75).

Doskonale rozwijają się tu mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. W Będzinie zarejestrowanych jest około 6,6 tys. firm, z których ponad 98%, to te z sektora MŚP. Każdy z przedsiębiorców może być Twoim klientem. Musi tylko zobaczyć Twoją ofertę, a to zagwarantuje Ci reklama wielkoformatowa.
Ekrany dostępne w Będzinie:
Będzin to nie tylko przemysł. Będziński Zamek, Kościół św. Trójcy, Pałac Mieroszewskich, podziemia, czy Góra Dorotka przyciągają do miasta dziesiątki tysięcy turystów. Każda z gości odwiedzających Będzin może zobaczyć Twoją ofertę. Dzięki reklamie zewnętrznej w Będzinie Twój biznes wypłynie na szerokie wody.
Przykładowe lokalizacje w Będzinie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Będzinie. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl