Tablice reklamowe Białystok

Reklama zewnętrzna Białystok

Billboardy Białystok

  • Lokalizacja: północno-wschodnia część kraju, województwo podlaskie
  • Prawie 300 000 osób, które dowiedzą się o Twoim biznesie
  • W Białymstoku możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Szukasz billboardów w Białymstoku? Chcesz postawić na reklamę zewnętrzną w Białymstoku? To dobry wybór z kilku powodów. Po pierwsze: dotrzesz ze swoją ofertą do nowych klientów i zwiększysz zyski. Bliska odległość granicy sprawia, że możesz dotrzeć do klientów z Polski i sąsiednich krajów. Kwitnie tu handel międzynarodowy. Po drugie: Białystok to doskonałe miejsce dla turystów - słynie ze sportów balonowych (odbywają się tu międzynarodowe zawody), jest świetnym miejscem wypadowym do leżących na terenie województwa parków narodowych oraz krajobrazowych, między innymi: Białowieskiego, Biebrzańskiego czy Doliny Narwi.

Białystok to także miasto sportowych emocji. Klub piłkarski Jagiellonia przyciąga kibiców z całego kraju. To miasto, w którym łatwo dotrzesz ze swoją informacją do ludzi młodych - studiuje tu ponad 45 000 studentów na 19 wyższych uczelniach.
Ekrany dostępne w Białymstoku:
W Białymstoku znajdziesz nowych kontrahentów, dostawców i klientów, dzięki czemu szybko rozwiniesz swój biznes. W mieście działa ponad 30 000 firm, Park Naukowo – Technologiczny, Podstrefa Białystok Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, odbywają się tu międzynarodowe Targi Tekstylno-Odzieżowe, Konsumpcyjne, Żywności oraz Rolno-Spożywcze. Siedziby mają tu firmy takie jak SABMiller Group, Central European Distribution Corporation - CEDC International, czy Standard Motor Products Inc. Dzięki reklamie na naszych tablicach usłyszą oni o Twoim biznesie, a Ty zwiększysz sprzedaż. Postaw na reklamę zewnętrzną w Białymstoku.
Przykładowe lokalizacje w Białymstoku:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Białymstoku. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl