Tablice reklamowe Częstochowa

Reklama zewnętrzna Częstochowa

Billboardy Częstochowa

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Twoja reklama dotrze do ponad 220 000 mieszkańców miasta
  • W Częstochowie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Szukasz nowych klientów dla Twojego biznesu? Zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Częstochowie, ponieważ jest to jedno z najważniejszych miejsc turystycznych i pielgrzymkowych w Polsce. Jasną Górę w Częstochowie każdego roku odwiedza kilkaset tysięcy wiernych, turystów i gości. To tutaj odbywają się najważniejsze uroczystości religijne w Polsce. Dzięki reklamie zewnętrznej o Twoim biznesie dowiedzą się ludzie z całego kraju, a Ty zwiększysz sprzedaż i pomnożysz zyski.

Częstochowa to nie tylko miejsce kultu religijnego. Jura Krakowsko-Częstochowska przyciąga do miasta i okolic rzesze turystów, którzy w hotelach, sklepach, restauracjach zostawiają swoje pieniądze. Mogą to być także Twoi klienci, muszą jednak o Tobie usłyszeć, a do tego najlepsza będzie reklama wielkoformatowa Cityboard Media.
Ekrany dostępne w Częstochowie:
W mieście funkcjonuje około 26 tysięcy przedsiębiorstw. Tereny inwestycyjne w Częstochowie należą do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Działa tu również Częstochowski Park Przemysłowy. W 2011 r. w Częstochowie utworzono trzy klastry przemysłowe – Klaster Przetwórstwa Polimerów Plastosfera, Częstochowski Klaster Komunalny Aglomeracja oraz Regionalny Częstochowski Klaster Budownictwa i Infrastruktury Budosfera. To wszystko sprawia, że dzięki reklamie zewnętrznej w Częstochowie z łatwością znajdziesz nowych kontrahentów, partnerów do biznesu, a co najważniejsze - klientów.
Przykładowe lokalizacje w Częstochowie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Częstochowie. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl