Elbląg

  • Lokalizacja: województwo warmińsko-mazurskie
  • Ponad 120 000 mieszkańców Elbląga dowie się o Twoich produktach i usługach
  • W Elblągu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami to według „Rzeczpospolitej” jeden z siedmiu cudów Polski, uznany przez Prezydenta RP za pomnik historii. Miejsce to oraz pobliskie jezioro Druzno każdego roku przyciągaja do miasta dziesiątki tysięcy turystów i gości. Dzięki reklamie wielkoformatowej o Twoim biznesie dowiedzą się wszyscy, którzy przyjadą zobaczyć Kanał Elbląski.

Elbląg przyciąga jednak nie tylko turystów, ale i przedsiębiorców. Swoje siedziby w mieście mają między innymi General Electric i browar Grupy Żywiec. Funkcjonuje tu także Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Ożywienie gospodarcze to sprawi, że łatwo znajdziesz nowych partnerów do biznesu, a także nowych klientów. Nie czekaj zainwestuj w reklamę wielkoformatową już dziś.
Ekrany dostępne w Elblągu:
Miasto sprzyja rozwojowi drobnej przedsiębiorczości i handlu. W mieście działa 7 galerii handlowych, 3 hipermarkety, 4 markety elektroniczne, a także 24 dyskonty spożywcze. Z oferty handlowej miasta korzystają również mieszkańcy okolicznych wsi i miasteczek. Reklama zewnętrzna w Elblągu sprawi, że łatwo dotrzesz do nich ze swoją ofertą.
Przykładowe lokalizacje w Elblągu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Elblągu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.