Reklama zewnętrzna Gdańsk

Billboardy Gdańsk

Gdańsk

  • Lokalizacja: województwo pomorskie
  • Ponad 460 000 ludzi, którzy mogą dowiedzieć się o Twoim biznesie
  • W Gdańsku możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Reklama zewnętrzna w Gdańsku to gwarancja dotarcia do nowych klientów, a co za tym idzie, do zwiększenia zysków Twojego biznesu. Dlaczego warto postawić na wielki format w Gdańsku? Po pierwsze: to prężny ośrodek gospodarki morskiej z dużym portem handlowym. Do miasta przyjeżdżają przedsiębiorcy i inwestorzy, którzy dowiedzą się o Twoim biznesie, a Ty zyskasz nowych klientów. Po drugie: Gdańsk to także centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze regionu (działalność prowadzi tu ponad 50 000 firm), które jak magnes przyciąga ludzi młodych, wykształconych, dobrze zarabiających. Wszyscy oni mogą być Twoimi klientami, muszą tylko o Tobie usłyszeć. Po trzecie: miasto wyposażone jest w lotnisko, a także doskonałą sieć dróg i autostrad (m.in. trasa europejska, drogi ekspresowe). Dzięki temu o Twoim biznesie dowiedzą się nie tylko mieszkańcy Gdańska, ale i wszyscy przyjezdni. Poszerzysz w ten sposób grupę swoich klientów.
Ekrany dostępne w Gdańsku:
Po czwarte: w 2015 roku Gdańsk odwiedziło ponad 6 mln turystów (tu odbywają się największe na świecie międzynarodowe targi bursztynu i wyrobów bursztynowych), a każdy z nich może być Twoim potencjalnym klientem. Po piąte: nic tak nie budzi emocji jak sport, a Gdańsk jest siedzibą klubu piłkarskiego Lechia. Dzięki reklamie wielkoformatowej kibice i sponsorzy dowiedzą się o Twoim biznesie. Nie zastanawiaj się i zainwestuj w nośniki reklamowe w Gdańsku.
Przykładowe lokalizacje w Gdańsku:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Gdańsku. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl