Gorzów Wielkopolski

  • Lokalizacja: województwo lubuskie
  • Ponad 120 000 mieszkańców miasta dowie się o Twoim biznesie
  • W Gorzowie Wielkopolskim możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Gorzów Wielkopolski jest miastem o doskonałej lokalizacji. W dwie godziny można dojechać stąd do Berlina, a w 80 minut do Frankfurtu nad Odrą. Bliska odległość od zachodniej granicy sprawia, że kwitnie tu wymiana handlowa. Dzięki reklamie zewnętrznej łatwo poszerzysz grono swoich klientów, bo o Twoim biznesie usłyszą nie tylko mieszkańcy Gorzowa, ale i wszyscy goście i turyści.

Gorzów stawia na sport, a Ty postaw na nośniki reklamowe. W Gorzowie Wielkopolskim siedzibę ma czołowy klub żużlowy – Stal. Mecze żużlowe to święto w mieście – tysiące kibiców z całej Polski, zainteresowanie mediów i dawka pozytywnych emocji. Dzięki reklamie zewnętrznej w Gorzowie, o Twoim biznesie dowiedzą się kibice, sponsorzy i partnerzy klubu. Dotrzesz więc do nowej grupy klientów i zwiększysz zyski.
Ekrany dostępne w Gorzowie Wielkopolskim:
Miasto jest też prężnym ośrodkiem gospodarczym. Bezrobocie utrzymuje się tu na bardzo niskim poziomie – około 4 proc. Swoje siedziby mają tu firmy takie jak ZREMB, TPV Displays, Faurecia, Borne Furniture, High Tech Mechatronics, Vetoquinol Biowet. Reklama zewnętrzna zagwarantuje Ci, że o Twoim biznesie dowiedzą się dostawcy, przedsiębiorcy, czy producenci, czyli nowi klienci. Sport, emocje, biznes – w Gorzowie warto inwestować w outdoor.
Przykładowe lokalizacje w Gorzowie Wielkopolskim:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Gorzowie Wielkopolskim. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2021 Cityboard Media. All Rights Reserved.