Reklama zewnętrzna Katowice

Billboardy Katowice

Katowice

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 300 000 ludzi, którzy zobaczą Twoją reklamę OOH
  • W Katowicach możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Nośniki reklamowe w Katowicach to gwarancja skutecznej komunikacji z Klientami. Chcesz dotrzeć do przedsiębiorców? Świetnie - w Katowicach jest bardzo niskie bezrobocie (około 4 proc.), prężnie działają tu firmy branży IT, więc łatwo dotrzesz ze swoim komunikatem do właścicieli firm, czyli zamożnych klientów. Zależy Ci na rozszerzeniu grupy klientów? Katowice są doskonale skomunikowane, ponieważ leżą na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych (autostrada A4, drogi europejskie E40, E75, E462), jak i kolejowych. Dzięki reklamie zewnętrznej o Twoim biznesie dowiedzą się nowi klienci.
Ekrany dostępne w Katowicach:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
Twój biznes adresowany jest do ludzi młodych? W Katowicach organizowane są mistrzostwa świata w grach komputerowych. Reklama OOH pozwoli Ci do nich dotrzeć. Nie brakuje tu także wydarzeń kulturalnych - Katowice przyciągają każdego roku setki tysięcy fanów muzyki m.in. na festiwale Rawa Blues Festival, Metalmania, Mayday Festiwal, Festiwal Tauron Nowa Muzyka, Off Festival, Śląski Festiwal Jazzowy. Dodatkowo Katowice są siedzibą Narodowej Orkiestry Symfonicznej, najlepszej w kraju Akademii Muzycznej, a także Miasta Ogrodów – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek. Te wydarzenia i instytucje przyciągają turystów, którzy mogą stać się Twoimi klientami. Daj się zauważyć, postaw na reklamę zewnętrzną w Katowicach.
Przykładowe lokalizacje w Katowicach:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Katowicach. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.