Reklama zewnętrzna Koszalin

Billboardy Koszalin

Koszalin

  • Lokalizacja: województwo zachodniopomorskie
  • Twoja reklama dotrze do ponad 100 000 mieszkańców miasta
  • W Koszalinie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Chcesz dotrzeć z ofertą do ludzi aktywnych i dobrze zarabiających? Jedną z najliczniejszych grup mieszkańców Koszalina są ci w wieku 30-34 lata, czyli ludzie młodzi, ustabilizowani na rynku pracy, najczęściej posiadający już dzieci, chętnie wydający zarobione pieniądze w restauracjach, kawiarniach, czy galeriach handlowych. Często przemieszczają się po mieście jadąc do szkoły, przedszkola, pracy, na zakupy, czy zajęcia. Dzięki reklamie zewnętrznej w Koszalinie dowiedzą się oni o Twojej ofercie. Koszalin to miasto, w którym łatwo prowadzić biznes. Przekonaj się o tym i postaw na reklamę wielkoformatową w Koszalinie.

Chcesz znaleźć nowych klientów dla Twojego biznesu? Koszalin w okresie wakacyjnym odwiedzają tłumy turystów i gości. Centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Bałtyku, a cały obszar Starego Miasta został wpisany do rejestru zabytków (znajdują się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego). Dzięki reklamie zewnętrznej w Koszalinie goście i turyści odwiedzający to miasto poznają Twoją ofertę, a Ty zwiększysz zyski.
Ekrany dostępne w Koszalinie:
Dodatkowo Koszalin jest jednym z większych centrów gospodarczych Pomorza. Funkcjonuje tu podstrefa Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W mieście działa ponad 17 000 firm. Daj szansę swojemu biznesowi i pozwól, aby o Twojej firmie usłyszeli inny przedsiębiorcy, których tu nie brakuje. To także mogą być Twoi klienci.
Przykładowe lokalizacje w Koszalinie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Koszalinie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl