Reklama zewnętrzna Kraków

Billboardy Kraków

Kraków

  • Lokalizacja: województwo małopolskie
  • Ponad 760 000 mieszkańców, którzy dowiedzą się o Twoim biznesie
  • W Krakowie zrealizujesz swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Zabytki, prestiżowy Uniwersytet Jagielloński, historyczna dzielnica żydowska, ciesząca się ogromną popularnością wśród turystów, dwie ekstraklasowe drużyny piłkarskie, znakomita drużyna żeńskiej koszykówki – to tylko kilka przykładów atrakcyjności biznesowej, turystycznej i społecznej Krakowa. Dodatkowo wielkie imprezy, koncerty, wydarzenia społeczne. Wszystko to przyciąga do miasta ludzi, którzy mogą zobaczyć Twoją reklamę na naszych nośnikach reklamowych w Krakowie, a Twój biznes zwiększy obroty.
Ekrany dostępne w Krakowie:
Tu swoje przedstawicielstwa mają międzynarodowe korporacje. Pracuje w nich prawie 40 000 ludzi. To najczęściej dobrze wynagradzani członkowie klasy średniej, którzy chętnie spędzają czas na zakupach. Mogą być też klientami Twojego biznesu, a dzięki reklamie zewnętrznej w Krakowie usłyszą o Twojej działalności. Poza tym Kraków jest doskonale skomunikowany – łączy się z resztą kraju gęstą siecią dróg krajowych i europejskich (droga krajowa nr 7, droga krajowa nr 44, droga krajowa nr 75, droga krajowa nr 79, droga krajowa nr 94, autostrada A4), połączeń kolejowych i lotniczych (port Kraków-Balice). To ogromna szansa dla Twojej firmy, ponieważ dzięki outdoorowi docierasz do Klientów z innych miast i regionów Polski. Twój biznes przejdzie w zupełnie inny wymiar.
Przykładowe lokalizacje w Krakowie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Krakowie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl