Lublin

  • Lokalizacja: województwo lubelskie
  • Dzięki outdoorowi Twoja reklamę zobaczy ponad 340 000 osób
  • W Lublinie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Lublin to największe w Polsce miasto na wschód od Wisły. To doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu. Chcesz dotrzeć z reklamą do mieszkańców stale korzystających z wydarzeń kulturalnych bądź turystów goszczących na festiwalach, koncertach, imprezach i wernisażach? Postaw na reklamę zewnętrzną w Lublinie, bo tu znajduje się aż 12 muzeów, 14 teatrów, 10 galerii i 7 kin. Potrzebujesz dotrzeć z informacją do ludzi aktywnych i korzystających z uroków miasta, dbających o zdrowie, często przemieszczających się z miejsca na miejsce? Wybierz reklamę zewnętrzną w Lublinie, bo tu znajduje się 110 km ścieżek rowerowych, 12 parków i skwerów oraz 6 obiektów sportowych, a ponadto masę atrakcji turystycznych - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Plac Litewski, Stare Miasto, czy Wzgórze Zamkowe.
Ekrany dostępne w Lublinie:
Planujesz zwiększyć grupę swoich klientów o osoby mobilne, ciekawe świata, często podróżujące w celach turystycznych, czy biznesowych? Postaw na reklamę zewnętrzną w Lublinie, bo tu znajduje się port lotniczy oraz doskonała sieć połączeń komunikacyjnych – drogi krajowe i międzynarodowe S12, S17, S19. Każdy, kto zawita do Lublina dowie się o Twojej ofercie, a Ty zwiększysz sprzedaż. Nie czekaj, daj szansę swojemu biznesowi i zainwestuj w reklamę wielkoformatową w Lublinie.
Przykładowe lokalizacje w Lublinie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Lublinie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Cityboard Media

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj Politykę Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.

© 2021 Cityboard Media. All Rights Reserved.