Tablice reklamowe Lublin

Reklama zewnętrzna Lublin

Billboardy Lublin

  • Lokalizacja: województwo lubelskie
  • Dzięki outdoorowi Twoja reklamę zobaczy ponad 340 000 osób
  • W Lublinie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Szukasz skutecznej reklamy zewnętrznej w Lublinie? Lublin to największe w Polsce miasto na wschód od Wisły. Billboardy w Lublinie to najlepszy sposób na dotarcie z reklamą do mieszkańców stale korzystających z wydarzeń kulturalnych bądź turystów goszczących na festiwalach, koncertach, imprezach i wernisażach. Postaw na reklamę zewnętrzną w Lublinie, bo tu znajduje się aż 12 muzeów, 14 teatrów, 10 galerii i 7 kin. Potrzebujesz dotrzeć z informacją do ludzi aktywnych i korzystających z uroków miasta, dbających o zdrowie, często przemieszczających się z miejsca na miejsce? Wybierz reklamę zewnętrzną w Lublinie, bo tu znajduje się 110 km ścieżek rowerowych, 12 parków i skwerów oraz 6 obiektów sportowych, a ponadto masę atrakcji turystycznych - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Plac Litewski, Stare Miasto, czy Wzgórze Zamkowe.
Ekrany dostępne w Lublinie:
Planujesz zwiększyć grupę swoich klientów o osoby mobilne, ciekawe świata, często podróżujące w celach turystycznych, czy biznesowych? Postaw na reklamę zewnętrzną w Lublinie, bo tu znajduje się port lotniczy oraz doskonała sieć połączeń komunikacyjnych – drogi krajowe i międzynarodowe S12, S17, S19. Każdy, kto zawita do Lublina dowie się o Twojej ofercie, a Ty zwiększysz sprzedaż. Nie czekaj, daj szansę swojemu biznesowi i zainwestuj w reklamę wielkoformatową w Lublinie.
Przykładowe lokalizacje w Lublinie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Lublinie. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl