Mysłowice

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Ponad 74 000 mieszkańców Mysłowic dowie się o Twoim biznesie
  • W Mysłowicach możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Mysłowice to miasto, które warto odwiedzać. Tu stawia się na rozwój kultury. Spacerując ulicami Mysłowic można spotkać murale Edwarda Dwurnika, czy Wilhelma Sasnala. Stąd pochodzą zespoły takie jak Myslovitz, Negatyw, Penny Lane, czy Lenny Valentino. Imprezy takie jak Festiwal Multimedialny Mediawave, czy AlterFest przyciągają gości z Polski i Europy. Reklama zewnętrzna pozwoli Ci dotrzeć do nowych klientów i zwiększyć zyski.

Autostrada A4 a także droga ekspresowa S1 biegnące przez miasto prowadzą do Warszawy, Wrocławia, Krakowa, czy Bielska-Białej. Dzięki reklamie wielkoformatowej o Twoim biznesie usłyszą klienci z innych miast.
Ekrany dostępne w Mysłowicach:
Jedną z najbardziej licznych grup mieszkańców stanowią ci w wieku 30- 34 lata. To doskonała grupa docelowa dla każdego biznesu, ponieważ są to ludzie młodzi, często rodzice, ugruntowani na rynku pracy, którzy mogą sobie pozwolić na konsumpcje dóbr. Reklama wielkoformatowa sprawi, że dowiedzą się o Twoich produktach i usługach. Zyskasz nowych klientów i zwiększysz zyski.
Przykładowe lokalizacje w Mysłowicach:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Mysłowicach. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.