Tablice reklamowe Piaseczno

Reklama zewnętrzna Piaseczno

Billboardy Piaseczno

  • Lokalizacja: województwo mazowieckie
  • Ponad 76 000 mieszkańców Piaseczna zobaczy Twoją reklamę
  • W Piasecznie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Piaseczno to miejsce świetnie skomunikowane z Warszawą. Do Piaseczna dobiega ulica Puławska, jedna z najważniejszych arterii stolicy, która każdego dnia generuje olbrzymi ruch samochodowy. Tą trasą codziennie kilkanaście tysięcy osób podróżuje do pracy, szkoły, czy na zakupy (np. do Fashion House Outlet). To ogromna szansa dla Twojego biznesu.

Reklamując się na nośnikach Cityboard Media w Piasecznie zapewniasz sobie dotarcie do nowych klientów i zwiększenie zysków. Postaw na sprawdzone rozwiązania!
Ekrany dostępne w Piasecznie:
Atrakcją turystyczną gminy jest kolej wąskotorowa. Kursuje ona nieprzerwanie od ponad 100 lat. Trasa prowadzi przez malownicze okolice - sady owocowe, kompleksy stawów i doliny rzek. Do Gminy Piaseczno gości ściąga także Kolonia Artystyczna w Zalesiu Dolnym. Tu odbywają się spotkania z artystami, wystawy, koncerty i promocje książek. Inwestując w reklamę zewnętrzną o Twoim biznesie dowiedzą się turyści i goście z innych miast.
Przykładowe lokalizacje w Piasecznie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Piasecznie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl