Reklama zewnętrzna Piła

Billboardy Piła

Piła

  • Lokalizacja: województwo wielkopolskie
  • Ponad 74 000 mieszkańców Piły dowie się o Twoim biznesie
  • W Pile możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Piła sprzyja biznesowi. Miasto oferuje specjalną strefę ekonomiczną, bogatą paletę terenów inwestycyjnych, a także doskonałą infrastrukturą techniczną dla wszystkich, którzy chcą rozwijać biznes. Ze wzglądu na dobre położenie i wykwalifikowanych pracowników firmy takie jak PZU S.A. i Philips Lighting Poland ulokowały w Pile swoje centra outsourcingowe. Co ciekawe, w Pile znajduje się także lotnisko o powierzchni 320 ha, z jednym z najdłuższych pasów startowych w Polsce, które obecnie używane jest do lotów biznesowych oraz sportowych. Tu w biznesie wiele się dzieje. Gdy postawisz na reklamę zewnętrzną w Pile Twoją ofertę zobaczą inni przedsiębiorcy, którzy mogą być Twoimi klientami. Daj sobie szansę!

W Pile swoje siedziby mają firmy z branż elektronicznych, elektrycznych, poligraficznych, świadczących usługi kadrowo-finansowo-księgowe, transportowe i logistyczne.
Ekrany dostępne w Pile:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
Doskonałe połączenia drogowe z Poznaniem i Szczecinem, niskie koszty pracy, sąsiedztwo wyższych uczelni (na trzech wyższych uczelniach studiuje ponad 4,5 tys. studentów) sprawiają, że Piła to dobre miejsce do promowania Twojego biznesu. Reklama wielkoformatowa zapewni Ci skuteczne dotarcie do nowych klientów.
Przykładowe lokalizacje w Pile:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Pile. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.