Tablice reklamowe Piła

Reklama zewnętrzna Piła

Billboardy Piła

  • Lokalizacja: województwo wielkopolskie
  • Ponad 74 000 mieszkańców Piły dowie się o Twoim biznesie
  • W Pile możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Piła sprzyja biznesowi. Miasto oferuje specjalną strefę ekonomiczną, bogatą paletę terenów inwestycyjnych, a także doskonałą infrastrukturą techniczną dla wszystkich, którzy chcą rozwijać biznes. Ze wzglądu na dobre położenie i wykwalifikowanych pracowników firmy takie jak PZU S.A. i Philips Lighting Poland ulokowały w Pile swoje centra outsourcingowe. Co ciekawe, w Pile znajduje się także lotnisko o powierzchni 320 ha, z jednym z najdłuższych pasów startowych w Polsce, które obecnie używane jest do lotów biznesowych oraz sportowych. Tu w biznesie wiele się dzieje. Gdy postawisz na reklamę zewnętrzną w Pile Twoją ofertę zobaczą inni przedsiębiorcy, którzy mogą być Twoimi klientami. Daj sobie szansę!

W Pile swoje siedziby mają firmy z branż elektronicznych, elektrycznych, poligraficznych, świadczących usługi kadrowo-finansowo-księgowe, transportowe i logistyczne.
Ekrany dostępne w Pile:
Doskonałe połączenia drogowe z Poznaniem i Szczecinem, niskie koszty pracy, sąsiedztwo wyższych uczelni (na trzech wyższych uczelniach studiuje ponad 4,5 tys. studentów) sprawiają, że Piła to dobre miejsce do promowania Twojego biznesu. Reklama wielkoformatowa zapewni Ci skuteczne dotarcie do nowych klientów.
Przykładowe lokalizacje w Pile:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Pile. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl