Tablice reklamowe Pruszcz Gdański

Reklama zewnętrzna Pruszcz Gdański

Billboardy Pruszcz Gdański

  • Lokalizacja: województwo pomorskie
  • Ponad 26 000 mieszkańców miasta zobaczy Twoją reklamę
  • W Pruszczu Gdańskim możesz realizować swoje kampanie na nośnikach typu cityboard i supercityboard
Zwiększ widoczność swojego biznesu! Postaw na billboardy w Pruszczu Gdańskim, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Wykorzystaj doskonałą lokalizację miasta, przy drodze krajowej nr 91 oraz głównej linii kolejowej do Warszawy. Wyróżnij się i reklamuj tam, gdzie nie ma jeszcze Twojej konkurencji. Na południe od miasta ulokowana jest obwodnica trójmiejska, oraz węzeł drogowy stanowiący początek autostrady A1. Taka lokalizacja sprawia, że Pruszcz Gdański generuje duże natężenie ruchu drogowego i kolejowego (dojazdy do pracy, szkoły, na zakupy, czy wypoczynek). To sprzyja reklamie zewnętrznej, która dociera do pasażerów i kierowców. Postaw na efektywną reklamę i zainwestuj w outdoor.

Kanał Raduni wraz z groblami i towarzysząca zabudową, kościół parafialny pw. Podwyższenia Krzyża Św. z pastorówką, kościół parafialny pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, czy dwór Russotschin – to tylko kilka zabytków, które przyciągają do miasta turystów i gości. Dzięki reklamie zewnętrznej dowiedzą się oni o Twojej ofercie, a Ty zwiększysz zyski.
Ekrany dostępne w Pruszczu Gdańskim:
Pruszcz Gdański to miasto dobrze zorganizowane. W centrum miasta powstała nowoczesna zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Miasto otrzymało za nią Nagrodę Honorową Towarzystwa Urbanistów Polskich w konkursie na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną. W Pruszczu działa także Bałtycka Strefa Inwestycyjna. Firmy z branży odzieżowej, elektronicznej, czy spożywczej mają tu swoje fabryki i magazyny. Rozwój biznesu przyciąga do miasta kontrahentów, dostawców, pracowników. Każdy z nich może być Twoim klientem. Postaw na reklamę wielkoformatową i znajdź nowych klientów.
Przykładowe lokalizacje w Pruszczu Gdańskim:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Pruszczu Gdańskim. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl