Radom

  • Lokalizacja: województwo mazowieckie
  • Ponad 215 000 mieszkańców Radomia dowie się o Twoim biznesie
  • W Radomiu możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Radom to miasto, gdzie kwitnie przemysł. Fabryka Broni „Łucznik”, RADWAG Wagi Elektroniczne, Dürr Poland, International Tobacco Machinery, GGG, Zakłady Automatyki KOMBUD, TECHMATIK, Jadar, Imperial Tobacco, Medicofarma – to tylko kilka przykładów tego, że Radom to świetne miasto do inwestycji. Gdy zdecydujesz się na reklamę zewnętrzną w Radomiu łatwo znajdziesz nowych partnerów do biznesu, dostawców, a co najważniejsze klientów.

Radom jest miastem o świetnej lokalizacji. Biegną tu drogi międzynarodowe S7 i S12, a do Warszawy, Łodzi, czy Lublina jest stąd niewiele ponad 100 km. Niezaprzeczalnym atutem miasta jest oczywiście lotnisko Radom-Sadków. W obrębie działania lotniska mieszka 3 000 000 osób, dla których jest to port lotniczy o najlepszej dostępności. Wszystko to sprawia, że dzięki reklamie zewnętrznej w Radomiu o Twoim biznesie usłyszą nowi klienci, a Ty zwiększysz zyski.
Ekrany dostępne w Radomiu:
Raz na dwa lata odbywają się tu największe w Polsce międzynarodowe pokazy lotnicze Radom Air Show. Przyciągają one rzesze turystów nie tylko z Polski. To doskonała szansa dla Ciebie na poinformowanie o Twojej ofercie. Daj sobie szanse i zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Radomiu.
Przykładowe lokalizacje w Radomiu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Radomiu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.