Tablice reklamowe Rumia

Reklama zewnętrzna Rumia

Billboardy Rumia

  • Lokalizacja: województwo pomorskie
  • Ponad 46 000 mieszkańców Rumi dowie się o Twoim biznesie
  • W Rumi możesz realizować swoje kampanie na tablicach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Rumia to doskonałe miejsce dla turystów. W sąsiedztwie miasta, zaledwie 9 km od centrum, znajduje się plaża morska z kąpieliskiem, wypożyczalnią sprzętu pływającego i szkółką windsurfingową. Zwiedzanie miasta i okolic ułatwiają trasy rowerowe obiegające od wschodu Rumię i Redę, prowadząc polami do Wejherowa. Ludzi do miasta przyciągają też tradycyjne Jarmarki Kaszubskie. Reklama zewnętrzna w Rumi sprawi, że o Twojej ofercie dowiedzą się goście i turyści nie tylko z Polski. Wykorzystaj tę szansę i zainwestuj z wielki format.

Rumia położona jest w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość Trójmiasta sprawia, że jest to niezwykle atrakcyjne miejsce dla przedsiębiorców. Rumia zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 6, która prowadzi do Szczecina, a także przy magistrali kolejowej Gdańsk – Szczecin. Lokalizacja to gwarancja wzmożonego ruchu – mieszkańcy Rumi i Trójmiasta podróżują do pracy, szkoły, na zakupy, czy na plaże. Reklama zewnętrzna to gwarancja dotarcia do nich z Twoją ofertą.
Ekrany dostępne w Rumii:
Turystów do miasta przyciąga nie tylko bliskość morza, ale także otwarta w 2014 roku Stacja Kultura. Jest to zrewitalizowany dworzec kolejowy, który stał się nowoczesnym centrum kultury. Stacja została uznana za najpiękniejszą bibliotekę na świecie, zdobywając I miejsce w konkursie Library Interior Design Awards w kategorii Single Space Design. Każdy kto odwiedza Rumię może stać się Twoim klientem. Dzięki reklamie zewnętrznej goście z innych miast dowiedzą się o Twojej ofercie, a Ty zwiększysz zyski.
Przykładowe lokalizacje w Rumii:
Wyborczy przekaz

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Rumii. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl