Tablice reklamowe Rzeszów

Reklama zewnętrzna Rzeszów

Billboardy Rzeszów

  • Lokalizacja: województwo podkarpackie
  • Ponad 187 000 osób dowie się o Twoim biznesie
  • W Rzeszowie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Wykorzystaj moc billboardów w Rzeszowie i zainwestuj w reklamę zewnętrzną. Rzeszów ma ponad 26 tysięcy przedsiębiorstw, 800 instytucji finansowych i biznesowych. Najważniejszym przedsiębiorstwem w mieście jest Pratt & Whitney Rzeszów – producent silników lotniczych. Inne ważne firmy to np. Alima-Gerber, Zelmer, czy D.A. Glass. Dzięki reklamie wielkoformatowej przedsiębiorcy, dostawcy, a co najważniejsze, nowi klienci dowiedzą się o Twojej ofercie.

Dodatkowo funkcjonuje tu Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko. W pobliżu miasta krzyżuje się autostrada A-4 z drogą ekspresową S19 oraz linią kolejową E-30. W bliskiej odległości znajdziesz także Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. Dobre skomunikowanie sprawia, że do Rzeszowa przyjeżdżają przedsiębiorcy, turyści i goście. Daj im się poznać, zareklamuj się na nośnikach Cityboard Media.
Ekrany dostępne w Rzeszowie:
Rzeszów, to jednak nie tylko biznes. Wydarzenie kulturalne, które przyciąga do miasta gości z Polski z innych krajów, to muzyczna impreza Carpathia Festiwal. Rzeszów dysponuje jedną z największych w kraju hal sportowo-widowiskowych, czyli Halą Podpromie. Tu odbywa się imprezy sportowe, kulturalne, koncerty, targi, czy eventy. Chcesz, aby wszyscy goście i turyści, którzy przyjeżdżają do Rzeszowa dowiedzieli się o Twoim biznesie? Zareklamuj się na nośnikach wielkoformatowych Cityboard Media.
Przykładowe lokalizacje w Rzeszowie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Rzeszowie. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl