Rzeszów

  • Lokalizacja: województwo podkarpackie
  • Ponad 187 000 osób dowie się o Twoim biznesie
  • W Rzeszowie możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Rzeszów to miasto wysokich lotów i taki może być Twój biznes. Wystarczy, że postawisz na reklamę zewnętrzną w Rzeszowie. Tu z łatwością znajdziesz nowych klientów. Dlaczego? Bo w mieście działa ponad 26 tysięcy przedsiębiorstw. Obsługuje je ponad 800 instytucji finansowych i okołobiznesowych. Najważniejszym przedsiębiorstwem w mieście jest Pratt & Whitney Rzeszów – producent silników lotniczych. Inne ważne firmy to np. Alima-Gerber, Zelmer, czy D.A. Glass. Dzięki reklamie wielkoformatowej przedsiębiorcy, dostawcy, a co najważniejsze, nowi klienci dowiedzą się o Twojej ofercie.

Dodatkowo funkcjonuje tu Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko. W pobliżu miasta krzyżuje się autostrada A-4 z drogą ekspresową S19 oraz linią kolejową E-30. W bliskiej odległości znajdziesz także Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka. Dobre skomunikowanie sprawia, że do Rzeszowa przyjeżdżają przedsiębiorcy, turyści i goście. Daj im się poznać, zareklamuj się na nośnikach Cityboard Media.
Ekrany dostępne w Rzeszowie:
Rzeszów, to jednak nie tylko biznes. Wydarzenie kulturalne, które przyciąga do miasta gości z Polski z innych krajów, to muzyczna impreza Carpathia Festiwal. Rzeszów dysponuje jedną z największych w kraju hal sportowo-widowiskowych, czyli Halą Podpromie. Tu odbywa się imprezy sportowe, kulturalne, koncerty, targi, czy eventy. Chcesz, aby wszyscy goście i turyści, którzy przyjeżdżają do Rzeszowa dowiedzieli się o Twoim biznesie? Zareklamuj się na nośnikach wielkoformatowych Cityboard Media.
Przykładowe lokalizacje w Rzeszowie:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Rzeszowie. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


AKTUALNOŚCI BANK WIEDZY POMOC KARIERA POLITYKA PRYWATNOŚCI STREFA KLIENTA

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Czytaj więcej: Polityka Prywatności.
Cityboard Media Sp. z o.o., ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa. Regon: 011355200, NIP: 5251003406. Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000024971. Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 PLN.
© 2022 Cityboard Media. All Rights Reserved.