Reklama zewnętrzna Słupsk

Billboardy Słupsk

Słupsk

  • Lokalizacja: województwo pomorskie
  • Ponad 95 000 mieszkańców Słupska dowie się o Twojej ofercie
  • W Słupsku zrealizujesz swoje kampanie na nośnikach typu cityboard
Słupsk jest jednym z piękniejszych miejsc na Pomorzu Środkowym. Największymi walorami regionu, w którym znajduje się Słupsk są wybrzeże morskie, liczne jeziora (8441 jezior) oraz rezerwat biosfery UNESCO, czyli Słowiński Park Narodowy. Słupsk to miasto, w którym ciągle coś się dzieje. Eurofest – Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek Krajów Unii Europejskiej, , Konfrontacje Sztuki Kobiecej, Słupska Wiosna Literacka, Międzynarodowe zawody połowu troci i łososia w Słupsku, Sam na Scenie – Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora – to tylko kilka przykładów imprez, które przyciągają do miasta turystów i gości z całego kraju. Dzięki reklamie zewnętrznej, wszyscy dowiedzą się o Twoim biznesie.. Postaw na rozwój swojej firmy i zainwestuj w reklamę wielkoformatową w Słupsku.

Słupsk jest też miastem o znaczeniu ponadregionalnym. To tu, na zakupy, do szkoły, czy do pracy przyjeżdżają tysiące osób z okolicznych miejscowości. Miasto stanowi także węzeł komunikacyjny, ponieważ jest położone na przecięciu dwóch dróg krajowych i dwóch linii kolejowych oraz przy trasie europejskiej E28. To wszystko sprzyja reklamie zewnętrznej. Duży ruch samochodowy i kolejowy sprawia, że reklama wielkoformatowa efektywnie dociera do kierowców i pasażerów. Wykorzystaj ten potencjał i zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Słupsku.
Ekrany dostępne w Słupsku:
Miasto sprzyja rozwojowi przedsiębiorczości. Od 20 lat działa tu Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Przedsiębiorców wspierają organizacje takie jak Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa, Słupski Inkubator Technologiczny oraz Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości. Reklama zewnętrzna sprawi, że łatwo znajdziesz nowych partnerów do biznesu, dostawców, a co najważniejsze klientów.
Przykładowe lokalizacje w Słupsku:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Słupsku. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl