Tablice reklamowe Słupsk

Reklama zewnętrzna Słupsk

Billboardy Słupsk

  • Lokalizacja: województwo pomorskie
  • Ponad 95 000 mieszkańców Słupska dowie się o Twojej ofercie
  • W Słupsku zrealizujesz swoje kampanie na nośnikach typu cityboard

Planujesz otworzyć swoją działalność w Słupsku i zastanawiasz się, jak skutecznie zaistnieć na rynku? Billboardy w Słupsku mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! To doskonały pomysł na biznes, który w połączeniu z odpowiednią strategią reklamową, przyniesie wymierne korzyści. Zewnętrzna reklama w Słupsku jest nie tylko widoczna dla lokalnych mieszkańców, ale także dla licznych turystów. Billboardy to nie tylko reklama, to przede wszystkim skuteczne narzędzie współpracy biznesowej, które przyciąga uwagę i pomaga w budowaniu marki. Słupsk jest jednym z piękniejszych miejsc na Pomorzu Środkowym. Największymi walorami regionu, w którym znajduje się Słupsk są wybrzeże morskie, liczne jeziora (8441 jezior) oraz rezerwat biosfery UNESCO, czyli Słowiński Park Narodowy. Słupsk to miasto, w którym ciągle coś się dzieje. Eurofest – Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek Krajów Unii Europejskiej, Konfrontacje Sztuki Kobiecej, Słupska Wiosna Literacka, Międzynarodowe zawody połowu troci i łososia w Słupsku, Sam na Scenie – Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora – to tylko kilka przykładów imprez, które przyciągają do miasta turystów i gości z całego kraju. Dzięki reklamie zewnętrznej, wszyscy dowiedzą się o Twoim biznesie. Postaw na rozwój swojej firmy i zainwestuj w reklamę wielkoformatową w Słupsku.


Słupsk jest też miastem o znaczeniu ponadregionalnym. To tu, na zakupy, do szkoły, czy do pracy przyjeżdżają tysiące osób z okolicznych miejscowości. Miasto stanowi także węzeł komunikacyjny, ponieważ jest położone na przecięciu dwóch dróg krajowych i dwóch linii kolejowych oraz przy trasie europejskiej E28. To wszystko sprzyja reklamie zewnętrznej. Duży ruch samochodowy i kolejowy sprawia, że reklama wielkoformatowa efektywnie dociera do kierowców i pasażerów. Wykorzystaj ten potencjał i zainwestuj w reklamę zewnętrzną w Słupsku.
Ekrany dostępne w Słupsku:
Miasto sprzyja rozwojowi przedsiębiorczości. Od 20 lat działa tu Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Przedsiębiorców wspierają organizacje takie jak Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa, Słupski Inkubator Technologiczny oraz Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości. Reklama zewnętrzna sprawi, że łatwo znajdziesz nowych partnerów do biznesu, dostawców, a co najważniejsze klientów.
Przykładowe lokalizacje w Słupsku:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Słupsku. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl