Reklama zewnętrzna Sosnowiec

Billboardy Sosnowiec

Sosnowiec

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Twoja reklama dotrze do prawie 210 000 mieszkańców Sosnowca
  • W Sosnowcu możesz realizować swoje kampanie na tablicach reklamowych typu cityboard i supercityboard
W Sosnowcu dynamicznie rozwija się przemysł oraz handel. W mieście działa ponad 24 tysiące podmiotów gospodarczych (ponad 51% zatrudnionych stanowią tu pracownicy sektora usługowego, 48% pracuje w sektorze przetwórczym). W Sosnowcu swoje siedziby ma ponad 160 firm z kapitałem zagranicznym. Są to między innymi: Timken, Foster Wheeler Energia, Automotive Ligting, czy Magneti Marelli Exhaust System Polska. Przyciągają one do miasta kontrahentów, dostawców, czy partnerów biznesowych. Wszyscy oni mogą być Twoimi klientami. Reklama zewnętrzna pozwoli Ci poinformować o Twoich produktach i usługach.

Sosnowiec jest zlokalizowany blisko autostrady A4, a także dróg ekspresowych S1 i S86. Dzięki temu do miasta docierają goście z całego kraju. To ogromna szansa na zwiększenie grupy Twoich klientów. Dzięki reklamie wielkoformatowej w Sosnowcu o Twoim biznesie dowiedzą się wszyscy, którzy przyjeżdżają do tego miasta.
Ekrany dostępne w Sosnowcu:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
SUPERCITYBOARD 12x4 m
11 parków miejskich, 5 stadionów sportowych, 3 hale widowiskowe, dwie pływalnie, kąpieliska, czy orliki – to bogata oferta spędzania wolnego czasu dla mieszkańców. Reklama zewnętrzna sprawi, że łatwo dotrzesz ze swoją informacją do ludzi aktywnych, spędzających czas poza domem. Nie można też zapominać o turystach, ponieważ w Sosnowcu jest co zwiedzać. Zamek Sielecki, Pałac Dietla, Pałac Schöna z zespołem parkowo-pałacowym, Pałac Wilhelma, Dom Ludowy w stylu zakopiańskim, Dwór Mieroszewskich, Willa Piątkowskiego, Katedra Wniebowzięcia NMP. Te atrakcje przyciągają do miasta turystów i gości. Reklama zewnętrzna w Sosnowcu sprawi, że wszyscy oni dowiedzą się o Twojej ofercie, a Ty zwiększysz sprzedaż.
Przykładowe lokalizacje w Sosnowcu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę w Sosnowcu. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.