Tablice reklamowe Sosnowiec

Reklama zewnętrzna Sosnowiec

Billboardy Sosnowiec

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Twoja reklama dotrze do prawie 210 000 mieszkańców Sosnowca
  • W Sosnowcu możesz realizować swoje kampanie na tablicach reklamowych typu cityboard i supercityboard
W Sosnowcu dynamicznie rozwija się przemysł oraz handel. W mieście działa ponad 24 tysiące podmiotów gospodarczych (ponad 51% zatrudnionych stanowią tu pracownicy sektora usługowego, 48% pracuje w sektorze przetwórczym). W Sosnowcu swoje siedziby ma ponad 160 firm z kapitałem zagranicznym. Są to między innymi: Timken, Foster Wheeler Energia, Automotive Ligting, czy Magneti Marelli Exhaust System Polska. Przyciągają one do miasta kontrahentów, dostawców, czy partnerów biznesowych. Wszyscy oni mogą być Twoimi klientami. Reklama zewnętrzna pozwoli Ci poinformować o Twoich produktach i usługach.

Sosnowiec jest zlokalizowany blisko autostrady A4, a także dróg ekspresowych S1 i S86. Dzięki temu do miasta docierają goście z całego kraju. To ogromna szansa na zwiększenie grupy Twoich klientów. Dzięki reklamie wielkoformatowej w Sosnowcu o Twoim biznesie dowiedzą się wszyscy, którzy przyjeżdżają do tego miasta. Nasze billboardy w Sosnowcu znajdziesz przy ul. 1 Maja (Stary Sosnowiec, Środmieście), ul. Paderewskiego (Klimontów), ul. 11 Listopada (Klimontów), ul. Wawel (Sielec), ul. Prusa (Środula) oraz ul. Braci Mieroszewskich (Zagórze).
Ekrany dostępne w Sosnowcu:
11 parków miejskich, 5 stadionów sportowych, 3 hale widowiskowe, dwie pływalnie, kąpieliska, czy orliki – to bogata oferta spędzania wolnego czasu dla mieszkańców. Reklama zewnętrzna sprawi, że łatwo dotrzesz ze swoją informacją do ludzi aktywnych, spędzających czas poza domem. Nie można też zapominać o turystach, ponieważ w Sosnowcu jest co zwiedzać. Zamek Sielecki, Pałac Dietla, Pałac Schöna z zespołem parkowo-pałacowym, Pałac Wilhelma, Dom Ludowy w stylu zakopiańskim, Dwór Mieroszewskich, Willa Piątkowskiego, Katedra Wniebowzięcia NMP. Te atrakcje przyciągają do miasta turystów i gości. Reklama zewnętrzna w Sosnowcu sprawi, że wszyscy oni dowiedzą się o Twojej ofercie, a Ty zwiększysz sprzedaż.
Przykładowe lokalizacje w Sosnowcu:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Sosnowcu. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl