Reklama zewnętrzna Trasa Warszawa-Katowice

Billboardy Trasa Warszawa-Katowice

Trasa Warszawa-Katowice

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Na trasie Warszawa - Katowice możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard
Trasa Warszawa – Katowice (potocznie zwana „Gierkówką”) to jedna z najważniejszych dróg w Polsce. Ta dwujezdniowa arteria liczy ponad 280 kilometrów i przyciąga na Śląsk ogromne rzesze ludzi. Jak pokazują dane Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad średnie dobowe natężenie ruchu w województwie śląskim jest najwyższe w Polsce. Po śląskich drogach jeździ w ciągu doby ponad 20 000 samochodów. Takie natężenie ruchu sprzyja reklamie zewnętrznej. Nasze nośniki zlokalizowane na trasie sprawią, że informacja o Twoim biznesie dotrze do nowych klientów, a Ty zwiększysz zyski.

Na trasie Warszawa – Katowice podróżują przedsiębiorcy, dostawcy, kontrahenci. Reklama wielkoformatowa sprawi, że wszyscy oni dowiedzą się o Twoim biznesie.
Ekrany dostępne na trasie Warszawa – Katowice:
CITYBOARD 6x3 m
CITYBOARD 6x3 m
W najbliższej przyszłości, na odcinku od Piotrkowa Trybunalskiego do Katowic, trasa stanie się elementem autostrady A1. Będzie ona generowała ruch pomiędzy południową a północną granicą kraju. Wykorzystaj tę szansę i zainwestuj w reklamę zewnętrzną.
Przykładowe lokalizacje na trasie Warszawa – Katowice:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Zamów reklamę na trasie Warszawa-Katowice. Napisz do nas.

* Pola wymagane

captcha

Informacje na temat przetwarzania przez Cityboard Media Sp. z o. o. danych osobowych przekazanych za pomocą powyższego formularza kontaktowego znajdują się w Polityce Prywatności.


Wykorzystaj synergię mediów i połącz outdoor z reklamą w internecie

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z witryny, zgadzasz się na ich stosowanie. Jak wyłączyć pliki cookies? Czytaj w zakładce Polityka Prywatności.

Cityboard Media Sp. z o.o., 00-640 Warszawa, ul. Mokotowska 1, Regon: 011355200, NIP: 525-10-03-406, Spółka wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000024971 Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł.

© 2020 Cityboard Media. All Rights Reserved.