Tablice reklamowe Tychy

Reklama zewnętrzna Tychy

Billboardy Tychy

  • Lokalizacja: województwo śląskie
  • Prawie 130 000 mieszkańców miasta zobaczy Twoją reklamę
  • W Tychach możesz realizować swoje kampanie na nośnikach reklamowych typu cityboard i supercityboard
Fiat Auto Poland, Kompania Piwowarska - Browar Tychy, Isuzu Motors Polska , ZPSO Rosa – to tylko kilka firm, które zdecydowały się zainwestować w Tychach. Miasto stworzyło w Tychach dobry klimat do biznesu. Działa tu Tyska Podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której znajduje się 50 przedsiębiorstw i pracuje ponad 11 000 osób. Reklama wielkoformatowa pozwoli Ci poinformować innych przedsiębiorców, dostawców i mieszkańców Tychów oraz okolicznych miejscowości dojeżdżających do pracy o Twojej ofercie.

Przez miasto przebiegają drogi krajowe, ekspresowe oraz autostrady A1 i A4. Reklama zewnętrzna w Tychach to gwarancja rozszerzenia Twojej grupy klientów o gości i osoby przejeżdżające przez miasto. W Tychach nasze billboardy znajdziesz przy al. Bielskiej (Stare Tychy), ul. Piłsudskiego (osiedle U, T), ul. Jaśkowieckiej (osiedle Ł, R), ul. Katowickiej (Śródmieście), a także ul. Oświęcimskiej.
Ekrany dostępne w Tychach:
Tychy to także parki, skwery i lasy książąt pszczyńskich, słynące z bogactwa fauny i flory. Tereny zielone stanowią ponad połowę powierzchni miasta (na jednego mieszkańca miasta przypada 172 m2 terenów zielonych oraz 7,2 m2 zieleni miejskiej). Jeśli dodamy do tego jezioro Paprocańskie, to mamy idealne warunki do odpoczynku, relaksu i wyjścia z domu. Dzięki reklamie zewnętrznej w Tychach łatwo dotrzesz z informacją o swojej firmie do ludzi, aktywnych, którzy spędzają czas poza domem.
Przykładowe lokalizacje w Tychach:

Docieraj do swoich klientów jeszcze skuteczniej

Skorzystaj z naszej oferty remarketingu OOH, czyli emisji reklam banerowych w aplikacjach i serwisach mobilnych odbiorcom, którzy mieli kontakt z reklamą na wybranym nośniku outdoorowym.

Image
Image
Zamów reklamę w Tychach. Napisz do nas.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

KONTAKT

Cityboard Media Sp. z o.o.
  ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
  +48 730 222 500
  +48 22 376 99 00
  office@cityboard.pl
  Pn-Pt 9:00-17:00

NEWSLETTER

Newsletter zawierający aktualności, materiały informacyjne, marketingowe oraz handlowe.
newsletter
Zapisz się na nasz newsletter

Cityboard Media Sp. z o.o.

ul. Narbutta 30, 02-541 Warszawa
+48 730 222 500
+48 22 376 99 00
office@cityboard.pl